Wybieramy najpiękniejszą siódemkę fazy zasadniczej Plusligi - środkowi

Poprzednie kategorie były tylko niewinną zabawą, prawdziwa bitwa rozegra się dzisiaj.

Piotr Nowakowski i Grzegorz Kosok (Asseco Resovia Rzeszów)

Aby uniknąć pobicia rekordu internetu w ilości slajdów, kandydatów zaprezentujemy Wam drużynowo, ale oczywiście niczym się nie sugerujcie, bo panowie walczą ze sobą indywidualnie.

Cichy Pit to już sprawdzona marka, a Grzesia Kosoka chyba nigdy do końca należycie nie doceniałyśmy. Sesja łazienkowa, którą aktualnie przeżywamy, spadła nam zatem niczym woda z reklamowanego prysznica.

 

Andrzej Wrona Andrzej Wrona fot.Magdalena Jagintowicz/Jastrzębski Węgiel

Andrzej Wrona (Delecta Bydgoszcz)

Środkowy Delekty był jednym z jaśniejszych punktów naszego zestawienia niedocenianych ciach Plusligi, a jako dowód, że nie rzucałyśmy w nim słów na wiatr, wyróżniamy Wronę i w tym miejscu.

Rafał Sokołowski Rafał Sokołowski echodnia.eu

Rafał Sokołowki i Miłosz Zniszczoł (Fart Kielce)

Sweterek Rafała Sokołowskiego rzucił na nas czar już parę tygodni temu (ciągle trzyma),  Miłosza jakoś do tej pory udało nam się  nie zauważać, a chyba trochę niesłusznie. Jak myślicie?

 

Łukasz Kadziewicz Łukasz Kadziewicz plusligatv.pl

Łukasz Kadziewicz (Indykpol AZS Olsztyn)

Tak, tak, Kadzinki nie ma już w Olsztynie, a nawet jakby był to na boisku szczególnie nie błyszczał, ale dziewczyny, Łukasz Kadziewicz, to Łukasz Kadziewicz. Zawsze.

Bartosz Gawryszewski i Russell Holmes (Jastrzębski Węgiel)

W tym miejscu zaryzykujemy tezę, że z całej Plusligi najgoręcej na środku siatki jest w Jastrzębiu. Łukasz Kadziewicz vs. Russel Holmes - ruby blue płacze. I ciągle czeka na ten węgiel.

 

Marcin Możdżonek Marcin Możdżonek ciacha.net

Marcin Możdżonek, Daniel Pliński i Wytze Kooistra

O tytuł ciachowych królów środka siatki z Jastrzębskim rywalizować mogli by chyba tylko Bełchatowianie. Dla miłośniczek różnych typów urody, zarostów i sposobów bycia - do wyboru, do koloru.

 

08.05.2011 BELCHATOW ,SIATKARZ DANIEL PLINSKI PODCZAS MECZU W PILKE NOZNA PGE GKS BELCHATOW - ARKA GDYNIA  FOT. MALGORZATA KUJAWKA / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE:  PILKA NOZNA MECZ BOISKO EKSTRAKLASA PILKA PILKARZE KIBICE

 

Wojciech Sobala (Tytan AZS Częstochowa)

Na koniec jeszcze jedna rodzynka spod Jasnej Góry...

Patryk Czarnowski (Zaksa Kędzierzyn - Koźle)

I środkowy z Kędzierzyna, którego od zawsze wielbimy za niewymuszony urok osobisty.

Ale do najgorętszej siódemki trafić może tylko jeden. Nie zazdrościmy Wam ;)