Wybieramy najpiękniejszą siódemkę fazy zasadniczej Plusligi - libero

Dobra dziewczyny, wiadomo, że wygra Igła, ale udawajmy, że jest demokracja i zapoznajcie się z innymi kandydaturami.

Krzysztof Ignaczak Krzysztof Ignaczak spala.cos.pl

Krzysztof Ignaczak

Już nawet nie wiemy co mogłyśmy napisać w celu zareklamowania Wam kandydatury jednego z najfajniejszych polskich siatkarzy ever. Czy coś w ogóle trzeba pisać?

Paweł Zatorski zdobył ze Skrą dwa razy  tytuł mistrza Polski Paweł Zatorski zdobył ze Skrą dwa razy tytuł mistrza Polski Fot. Małgorzata Kujawka / Agencja Gazeta

Paweł Zatorski

Nasz drugi reprezentacyjny libero, na co dzień broniący i przyjmujący dzielnie w Skrze Bełchatów, to kompletnie przeciwstawny rys charakterologiczny. Nas urzeka swoimi zawsze ładnymi wypowiedziami i lekko spłoszonym wyrazem twarzy.

Piotr Gacek

Przegląd libero (kiedyś) reprezentacyjnych zamykamy zawodnikiem Kędzierzyńskiej Zaksy, który do walki o Wasze głosy zaprzęgnął malowaną zwierzynę.

Damian Wojtaszek Damian Wojtaszek fot. milicz.naszemiasto.pl

Damian Wojtaszek

No to teraz czas na trochę libero-młodzieży. Zaczynamy od podpory Politechniki Warszawskiej, który z pewnością może poszczycić się najładniejszym uśmiechem z grona wszystkich nominowanych.

Maciej Olenderek Maciej Olenderek plusliga.pl

Maciej Olenderek

Bycie rezerwowym na żadnej pozycji nie jest łatwe, ale kiedy jesteś rezerwowym libero to już w ogóle masz prze...trudno. Młodziutki zmiennik z Politechniki Warszawskiej mimo tego zdołał już w tym sezonie pokazać się z dobrej strony, trochę to już nie nasze przedziały wiekowe, ale buźka sympatyczna, przyznacie?

Bartosz Sufa Bartosz Sufa fot. Magdalena Jagintowicz/Jastrzębski Węgiel

Bartosz Sufa

Wiedziałyście ile potencjału (fryzjer! fryzjer!) kryje się w rezerwach Jastrzębskiego Węgla?

Przy okazji przypominamy, że cały czas trwa głosowanie na najpiękniejszego rozrywającego, a jutro przyjdzie pora na środkowych ;)