Wybieramy największe ciacho ME w piłce ręcznej! [SONDA]

Nie mogłybyśmy zamknąć rozdziału pt szczypiorniakowe Euro 2012 bez stosownego podsumowania. Tym razem przeprowadzimy szybkie i jednoetapowe głosowanie, ale mamy nadzieję, że nasze autokratyczne propozycje trafią w gusta większości z Was. Do dzieła!

Uwe Gensheimer

Niemieckich szczypiornistów można nie lubić albo nie lubić bardziej, ale gdybyśmy w tym zestawieniu pominęły pięknego Uwe, postąpiłyśmy wbrew zasadom estetyki, humanitaryzmu i ideom portalu.

Grzegorz Tkaczyk

Wiadomo. Klasa, charyzma, seksapil. Jeden z najprzystojniejszych polskich sportowców w historii (Polski, sportu nowożytnego, przystojnych mężczyzn).

Niklas Landin

Fenomenu duńskiego bramkarza już drugi rok z rzędu nie mogę pojąć. Owszem, jest świetnym zawodnikiem, sprawia bardzo sympatyczne wrażenie i nie dało się go znielubić nawet jak wybraniał te szwedzkie karne jak szalony w meczu decydującym o naszym awansie, ale jeśli aparycje idzie, ja tu cały czas widzę tylko Ice Truck killera z Dextera. Ale co ja wiem, w końcu to ja wzdycham do skrzatów i wikingów ;)

Mikkel Hansen

Jest i mój wiking, bohater meczu finałowego, z którego długimi włosami już się nawet pogodziłam. Ach Mikkel.

 

Kamil Syprzak Kamil Syprzak tvpsport.,pl

Kamil Syprzak

Polskie objawienie turnieju pojawia się zaraz po Duńczyku nie bez przyczyny. Kiedy sobie tak ostatnio rozważałam, co takiego przyciąga mnie do obrotowego, uświadomiłam sobie, że to musi być ta Mikkelowa postura, po chwili dochodząc do wniosku, że w twarzy też można by doszukać się lekkiego podobieństwa. (A może to już czas żebym doszukała się objawów obsesji w sobie? Być może.)

Niclas Ekberg

Mój osobisty faworyt nr 2. Piękny Szwed wpadł mi w oko już podczas zeszłorocznego mundialu, ale dopiero w tym roku nastąpił dziki afekt, afekt, afekt i agonia w meczu z Polakami, po którego końcu mogłam sobie dopiero cicho do Niclasa westchnąć. To chyba przez tą twarzową fryzurę, która przywiózł do Serbii.

 

Kim Ekdahl Du Rietz

A jeśli jesteśmy już przy Szwedach, nie może zabraknąć oczywiście Kima z najtrudniejszym nazwiskiem świata, który niestety na Euro rozczarował włosowymi wyborami. Ale potencjał drzemie w nim ogromny:

 

Henrik Toft Hansen

Na mistrzostwach w Serbii oglądałam chyba wszystkie mecze Danii, ale przyznam szczerze, że na Hernika zwróciłam uwagę dopiero w spotkaniu finałowym. Te oczy!

Rasmus Lauge Schmidt

No dobra, to już naprawdę będzie ostatnie Duńczyk, trochę nas ponosi (a przecież w obwodzie są jeszcze Marcus Cleverly czy Bo Spelleberg). Młodziutki Rasmus ma być w przyszłości nową gwiazdą dyscypliny, a przy ma również spore zadatki na gwiazdąnaszego portalu. Zgodzicie się?

Krzysztof Lijewski

I to nie jest żadna nominacja z rozpędu, tradycji nazwiska Lijewski w tego typu plebiscytach, za zasługi czy z żalu nad skalą pokiereszowania biednego rozgrywającego w Serbii. Nie, tak jak niedawno pisałyśmy, Krzyś robi nam się z roku na rok coraz przystojniejszy i już teraz godnie zastępuje starszego brata w szeregach biało-czerwonych.

Nikola Karabatić

Może i Francja niespodziewanie nic na tych mistrzostwach nie ugrała, ale wybory bez Karabatića robić? No jak to tak.

Xavier Barachet

A skoro wyprawiłyśmy się już nad Sekwanę, chciałybyśmy zaproponować Wam jeszcze urokliwego Xaviera, który może i nie ma najbardziej prostego nosa świata (no co?), ale jest w nim coś niesamowicie przyciągającego.

Eudardo Gurbindo

No to może jeszcze propozycja dla miłośniczek iberyjskiego typu urody i charakterystycznej dlań mimiki.

Michał Jurecki

A na koniec nasz poczciwy Dzidziuś, którego reklamować chyba specjalnie nie musimy. Przy okazji, mamy nadzieję, że ktoś zdążył mu już zacerować tę koszulinę ze zdartą połową literki "M". (Czy tylko ja zwróciłam na to uwagę?)

I co, macie już swoich faworytów?