Sport.pl

10 najgorszych słodkich foci Jaime Alguersuariego, czyli żegnamy byłego kierowcę Toro Rosso w wielkim stylu

Przyszłość Hiszpana w Formule nie jest jeszcze przesądzona, bo najnowsze spekulacje łączą go z teamem HRT, ale gdyby okazało się, że Jaime rzeczywiście nie zobaczymy już w przyszłym sezonie, postanowiłyśmy urządzić godne pożegnanie, przypominając jego największe dokonania w dziedzinie słitfociarstwa (z którym już chyba zawsze będzie nam się kojarzył). A gdyby ktoś miał wątpliwości - będzie to dobrotliwe i nostalgiczne podsumowanie ;)

Jaime Alguersuari Jaime Alguersuari internet

10. Jaime przy znaku

No dobra, to jest akurat całkiem urocze zdjęcie i doceńmy, że Jaime w jego zrobienie zaangażował osoby trzecie. No i która z Was nie robiła sobie nigdy zdjęcia przy "Zakazie wjazdu", który potem zabrała sobie do domu? Nie...? Dobra, chodźmy dalej.

Jaime Alguersuari Jaime Alguersuari internet

9. Okulary spawacza

To oczywiście jest już całkowicie profesjonalna sesja zdjęciowa, ale niestety i do tych Jaime często nie miał szczęścia, a okulary spawacza śnią nam się po nocach do dziś.

 

Zobacz: Co miał na myśli fotograf? Najgorsze sesje zdjęciowe z udziałem sportowców>>

Jaime Alguersuari Jaime Alguersuari internet

8. Jaime pokazuje nam swoje żelazko

Okej, no tak naprawdę to wiadomo, że fryzurę, ale my mechanizm zaprzeczenie i wypierania mamy opanowany na tyle dobrze, że na tego typu zdjęciach zawsze jako pierwsze wypatrzymy żelazko. Bo to bardzo zła fryzura była.

Jaime Alguersuari Jaime Alguersuari internet

7. Jaime i kurtka ze sklepu żelaznego

Jeśli fryzura była zła, to nie wiemy jaki przymiotnik będzie odpowiedni dla opisu tego, co wydarzyło się kierowcy w kolejnej mało udanej sesji zdjęciowej. Chciałybyśmy móc zwalić całą winę na kurtkę, ale niestety Jaime z tym swoim zarostem w kolorze ćwieków nie ułatwia nam sprawy.

Jaime Alguersuari Jaime Alguersuari internet

6. Jaime pokazuje nam swój piecyk

Zdjęcie z piecykiem, który możliwe, że jest szafką, było pięknym zwieńczeniem cyklu "Ja i moje sprzęty domowe". Poza wspomnianym wyżej żelazkiem było jeszcze łóżko:

 

I komputer z urokliwą tapetą:

 

Jaime Alguersuari Jaime Alguersuari twitter.com

5. Jaime na lotnisku

Ale nie myślcie, że asortyment miejsc do pokazywania na kuchni i salonie się kończy, co to to nie. Co, myślicie, że Jaime nigdy nie był na żadnym fascynującym lotnisku? Był!

Jaime Alguersuari Jaime Alguersuari internet

4, Jaime z talerzem i panem którego się boimy

"Mój sprzęt RTV i AGD" nie było jedyną ulubioną serią zdjęć. Jaime zdradzał też tendencje do obejmowania ramieniem różnych panów, którzy polegali na próbie uśmiechnięcia się.

 

Jaime Alguersuari Jaime Alguersuari twitter.com

3. Jaime, dziewczyna i śliniak

Niestety od czasu do czasu do kadru swoją małą główkę wpychała również wybranka serca Jaime. Z podobnym efektem.

2. Papier toaletowy

Miejsce drugie trafia do jedynego zdjęcia w zestawieniu autorstwa kierowcy, na którym on sam się nie pojawia. Bo widzicie dziewczyny, są na tym świecie ważniejsze rzeczy od własnej twarzy. Jedną z nich jest hotelowy papier toaletowy.

Jaime Alguersuari Jaime Alguersuari internet

1. Jaime na koniu

Pełna kapitulacja nastąpiła jednak dopiero kiedy Jaime uprowadził dziecko i dosiadł konia. Słodkie focie Jaime Alguersuariego - będziemy tęsknić.

 

 

Jaime, a dlaczego wtedy nie zachciało ci się uprowadzać?!>>

Więcej o: