10 filmów, w których powinien zagrać Xabi Alonso

Ciąg dalszy świętowania urodzin Pana Idealnego, który jest tak idealny, że właściwie zbyt idealny, żeby być tylko piłkarzem, a jego przepiękne szczęki, rudawa szczecina, zniewalający uśmiech, wytrawny biczfejs (ach, ta mimika!) predestynują go do tworzenia wielkich aktorskich kreacji. Znamy co najmniej kilka filmów i seriali, w których Xabi Alonso sprawdziłby się znakomicie.
Xabi Alonso Xabi Alonso internet

Następny film z Jamesem Bondem

Sean Conery był tylko jeden, Roger Moore się zestarzał, a Daniel Craig, choć jak dla nas fenomenalny, budził wiele kontrowersji. Spekuluje się o Michaelu Fassbenderze (prywatnie mówiąc: tak! tak! tak!), spekuluje się o Idrisie Elbie, ale przecież, czy jest ktoś lepszy do roli łamiącego niewieście serca superagenta Jej Królewskiej Mości, niż Xabi Alonso w swoich nienagannie skrojonych garniturach, ze swoimi mistrzowskim biczfejsami i ponadprzeciętną sprawnością fizyczną? Nie, nie ma.

 

Ryanie Goslingu, przykro nam - wymiękasz Ryanie Goslingu, przykro nam - wymiękasz internet

Drive

 

 

Podobno Drive był filmem wybitnym, ale rybka na nim zasnęła, a queenerica żądała od twórców odszkodowania za poniesione straty moralne. Jedno nie ulega kwestii - Ryan Gosling jest przepiękny, a długie zbliżenia na jego twarz to zdecydowanie najlepsza strona filmu. No właśnie, i tu dochodzimy do sedna - gdyby pięknego Goslinga zastąpić jeszcze piękniejszym Panem Idealnym? Kamera ślizgająca się po jego biczfejsach, Pan Idealny z wykałaczką w zębach, Pan Idealny w kurtce ze skorpionem, Pan Idealny w białym podkoszulku, ubrudzony smarem... tak, tak, tak!

Xabi Alonso

Xabi Alonso z żoną Xabi Alonso z żoną

How I met your mother - jako matka

Już siódmy sezon, większość z nas straciła nadzieję na poznanie matki kiedykolwiek, ale przypomnijmy sobie czasy, gdy Ted co i rusz drażnił nas opowieściami o jej fenomenalności, ujawniając coraz to bardziej awesome cechy kobiety swojego życia. Kimkolwiek ona się okaże - jedno wiemy na pewno - będzie idealna. A kto jeszcze jest idealny? No właśnie, tym wyśrubowanym wymaganiom będzie w stanie sprostać tylko Xabi Alonso. A ostatni odcinek pokazał, że Ted nie miałby nic przeciwko wychowywaniu dzieci z innym mężczyzną.

 

Xabi Alonso Xabi Alonso internet

Kate i Leopold

Film o tym, jak współczesna kobieta spotyka dziewiętnastowiecznego księcia z bajki. Ekhmm, no to trochę jak my i Xabi. Któż byłby lepszy jako Prince Charming? Jako Książe Z Naszych Snów? Sorry Meg, ale nie grasz w tym remake'u.

 

Xabi Alonso Xabi Alonso internet

Glee

Pamiętacie Holly Holiday graną przez Gwyneth Paltrow? Cudowna postać, którą pokochali wszyscy widzowie, i w której podkochiwali się wszyscy męscy członkowie Glee Clubu. A gdyby tak pana od zastępstw zagrał Xabi Alonso, hmm? Robi nam się gorąco na samą myśl. I jeszcze Xabi Alonso, który śpiewa... Xabi Alonso, który prowadzi biczfejsową wojnę z Sue Sylvester... Xabi Alonso, który uczy Amerykanów grać w piłkę nożną...

 

Xabi Alonso Xabi Alonso internet

Ocean's Fourteen

Pan Idealny w nienagannie skrojonych garniturach, planujący skok na kasyno i sączący kolorowe drinki? Chętnie. Xabi Alonso z Georgem Clooneyem? Miau.

Xabi Alonso Xabi Alonso internet

300

Bo ma piękną brodę, jak król Leonidas, bo chciałybyśmy usłyszeć jak krzyczy "Thiiis iiiis Real Sparta", ale przede wszystkim dlatego, że chciałybyśmy pooglądać trochę jego muśniętej fotoszopem klaty.

 

W wersji na angielskiego dżentelmena. Miau. W wersji na angielskiego dżentelmena. Miau. internet

Casablanca

No wiemy, że w tym filmie chodzi właśnie o to, że ona odlatuje z mężem, a on poświęca swoje szczęście dla jej bezpieczeństwa i takie tam bla, bla, boring stuff, ale nigdy nie mogłyśmy tego zrozumieć, nigdy nie mogłyśmy tego przeżyć, że Ingrid Bergman zostawia Humphreya Bogarta... A gdyby Ricka grał Xabi Alonso na pewno by go nie zostawiła, nie mogłaby, prawda?

Xabi Alonso Xabi Alonso internet

Fantastic Mr Fox

Bo jest rudy i fantastyczny.

 

Xabi Alonso Xabi Alonso internet

M jak Miłość

Bo gdyby Pan Idealny był na posterunku, te wstrętne kartony nigdy nie zaatakowałyby Hanki Mostowiak.

 

 

 

Nie dość Xabiego? Obejrzyj galerię jego najlepszych zdjęć >>

Xabi Alonso

 

 

15 najgorszych reklam z udziałem sportowców >>

Reklamy