Sport.pl

Skra znowu pokonana, czyli podsumowanie 3. kolejki Plusligi

Co tak szybko, co tak szybko, na pewno nikt nie zdążył być u fryzjera! (Albo i zdążył).

08.10.2011 BELCHATOW , MARIUSZ WLAZLY  PODCZAS MECZU SIATKOWKI PGE GKS BELCHATOW - ZAKSA KEDZIERZYN KOZLE
FOT. MALGORZATA KUJAWKA / AGENCJA GAZETA 
SLOWA KLUCZOWE:
PLUS LIGA SIATKOWKA PILKA SKRA BELCHATOW SIATKARZ 08.10.2011 BELCHATOW , MARIUSZ WLAZLY PODCZAS MECZU SIATKOWKI PGE GKS BELCHATOW - ZAKSA KEDZIERZYN KOZLE FOT. MALGORZATA KUJAWKA / AGENCJA GAZETA SLOWA KLUCZOWE: PLUS LIGA SIATKOWKA PILKA SKRA BELCHATOW SIATKARZ Fot. Małgorzata Kujawka / Agencja Gazeta

Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów: 3:2

Ale zaraz o fryzjerach, zaraz, bo tu ważniejsze rzeczy. Na przykład tak robiący z wargą i tak wyglądający Cichy Pit:

Piotr Nowakowski

Ach ty nasz MVP, zły chłopcze, zły chłopcze.

Oczywiście to nie jest tak, żebyśmy źle życzyły Skrze i zdecydowanie bardziej cieszyłybyśmy się gdyby wszystkie mecze na szczycie plusligi wyglądały tak jak wczorajszy epicki bój Skry z Resovią (ten tiebreak!) a nie jak łatwe spacerki Kędzierzyna, ale tak długo, jak w meczach hegemona będą emocje - każdy rezultat nas zadowoli.

Czego absolutnie nie dało się powiedzieć ostatnim razem o najnowszych dokonaniach w dziedzinie fryzjernictwa na głownie Michała Winiarskiego. A tu proszę, wystarczyło tylko trochę meczowego zmierzwienia włosów i alarm (tymczasowo) odwołany:

(Screen znaleziony na blogu dari).

Ale to nie koniec. Zobaczcie kto jeszcze odwiedził ostatnio fryzjera:

Bartosz Kurek

Z tymże Bartka to akurat wolimy w zdecydowanie dłuższych włosach.

(Zdjęcie Nowakowskiego i Kurka pożyczyłyśmy sobie ze strony Resovi. Całą galerię ze spotkania z Bełchatowem znajdziecie tu. )

Fart Kielce Fart Kielce fot.Grzegorz Pieta/fart.kielce.pl

AZS Częstochowa - Fart Kielce: 0:3

W przypadku tego rezultatu mamy dość mieszane uczucia. Z jednej strony żywimy bardzo ciepłe uczucia względem Farta, z drugiej, nie chciałybyśmy żeby biedna Częstochowa, ostoja polskości w pluslidze, kopciuszek okienka transferowego, dostawała baty do zera w kolejnych spotkaniach. Dlatego - by wilk był syty i owca cała - mecz skwitujemy pośladkami Pierra i buzieńką Fabiana na wspólnym zdjęciu:

 

Fart Kielce

(Takich genialnych fotografów zatrudnia oficjalna strona Farciarzy).

Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1:3 Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1:3 Fot. Dominik Sadowski / Agencja Gazeta

Zaksa Kędzierzyn - Koźle - Trefl Gdańsk: 3:1

Bo wiecie, my z reguły z dobrego serca sprzyjamy beniaminkom i z drużyny z Gdańska nie będzie tu żadnym wyjątkiem (i to wcale nie dlatego, że 58 lat temu w zespole występował Łukasz Kadziewicz, wcale nie). Trzymamy kciuki za pierwsze zwycięstwo Trefla w lidze, a w międzyczasie przyznajemy im tytuł zespołu z najfajniejszym Facebookiem. Dowody? A na przykład taki:

 

Anna Maszk/lotos trefl gdańsk

AZS Politechnika Warszawska AZS Politechnika Warszawska azspw.com

AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn: 1:3

Klub ze stolicy sporo pewnie stracił na sympatii kibiców w Polsce przez całą aferę z Michałem Kubiakiem, my jednak życzymy im pierwszego zwycięstwa w sezonie tak samo mocno jak Treflowi. Tak, żeby higlightem spotkań przez nich rozgrywanych nie była nieoczekiwana wizyta przystojniejszego z każdym dniem trenera Anastasiego:

Andrea Anastasi

(Zdjęcie pochodzi ze strony Politechniki, cała galeria z meczu przeciwko Indykpolowi do obejrzenia tutaj).

Więcej o: