1/4 finału Ligi Mistrzów. Wątpiący Messi, zawiedziony Bayern i kibice topless na Camp Nou [NAJLEPSZE ZDJĘCIA]

We wtorkowej inauguracji ćwierćfinałów Ligi Mistrzów 2013/14 nie brakowało wielkich emocji! Barcelona zremisowała 1:1 z Atletico Madryt, Manchester United 1:1 z Bayernem Monachium.<br><br>
Trudno się dziwić reakcji Bastiana Schweinsteigera, zwłaszcza że Czerwone Diabły skazywane były na pożarcie a Bawarczycy dość mocno wykartkowali się z następnego spotkania. Właśnie Schweinsteiger, strzelecj wyrównującego gola, zobaczył w końcówce meczu czerwoną kartkę We wtorkowej inauguracji ćwierćfinałów Ligi Mistrzów 2013/14 nie brakowało wielkich emocji! Barcelona zremisowała 1:1 z Atletico Madryt, Manchester United 1:1 z Bayernem Monachium.

Trudno się dziwić reakcji Bastiana Schweinsteigera, zwłaszcza że Czerwone Diabły skazywane były na pożarcie a Bawarczycy dość mocno wykartkowali się z następnego spotkania. Właśnie Schweinsteiger, strzelecj wyrównującego gola, zobaczył w końcówce meczu czerwoną kartkę Fot. MICHAEL DALDER / REUTERS
Dani Alves i Lionel Messi Dani Alves i Lionel Messi Fot. W (AP Photo/Manu Fernandez)
Zbiorowisko wokół Diega Costy, który musiał opuścić boisko z powodu kontuzji jeszcze w pierwszej połowie. Zastąpił go późniejszy zdobywca przepięknej bramki, Diego Zbiorowisko wokół Diega Costy, który musiał opuścić boisko z powodu kontuzji jeszcze w pierwszej połowie. Zastąpił go późniejszy zdobywca przepięknej bramki, Diego Fot. Emilio Morenatti (AP Photo/Emilio Morenatti)
A to zbiorowisko wokół Gerarda Pique, który nabawił się urazu chwilę po rozpoczęciu spotkania A to zbiorowisko wokół Gerarda Pique, który nabawił się urazu chwilę po rozpoczęciu spotkania Fot. Emilio Morenatti (AP Photo/Emilio Morenatti)
12. min meczu, Pique zostaje zmieniony przez Marka Bartrę. 18 min później konieczna będzie też zmiana w zespole gości 12. min meczu, Pique zostaje zmieniony przez Marka Bartrę. 18 min później konieczna będzie też zmiana w zespole gości Fot. GUSTAU NACARINO / REUTERS
Neymar Neymar Fot. Emilio Morenatti (AP Photo/Emilio Morenatti)
Welbeck i Neuer w powietrznym pojedynku. Neuer będzie szybszy. Ale czy dostrzegacie na tym zdjęciu jeszcze jednego zawodnika...? Welbeck i Neuer w powietrznym pojedynku. Neuer będzie szybszy. Ale czy dostrzegacie na tym zdjęciu jeszcze jednego zawodnika...? Fot. STEFAN WERMUTH / REUTERS
Bramkarz Manchesteru David de Gea. Bramkarz Manchesteru David de Gea. Fot. STEFAN WERMUTH / REUTERS
Tu z kolei Robben efektownie przeskakuje przez Buettnera Tu z kolei Robben efektownie przeskakuje przez Buettnera Fot. MICHAEL DALDER / REUTERS
Diego Simeone i Gerardo Martino byli przed spotkaniem w znakomitych humorach Diego Simeone i Gerardo Martino byli przed spotkaniem w znakomitych humorach Fot. W (AP Photo/Manu Fernandez)
Nemanja Vidić zdobywa w 58. min pierwszą bramkę w meczu. Goście wyrównają dziewięć minut później Nemanja Vidić zdobywa w 58. min pierwszą bramkę w meczu. Goście wyrównają dziewięć minut później Fot. MICHAEL DALDER / REUTERS
Schweinsteiger i Michael Carrick w powietrznym pojedynku na nogi Schweinsteiger i Michael Carrick w powietrznym pojedynku na nogi Fot. Jon Super (AP Photo/Jon Super)
9 listopada ma odbyć się referendum w kwestii niepodległości Katalonii. Półnadzy kibice na Camp Nou zachęcali do wzięcia w nim udziału 9 listopada ma odbyć się referendum w kwestii niepodległości Katalonii. Półnadzy kibice na Camp Nou zachęcali do wzięcia w nim udziału Fot. Emilio Morenatti (AP Photo/Emilio Morenatti)