(1)
Pogoń Szczecin
(1)

Liczba oddanych głosów: 2

• W doliczonym czasie gry było więcej emocji niż przez całe 90 minut. Najpierw to Pogoń mogła wygrać, ale Kożulj fatalnie się pomylił z rzutu karnego, a po kilkunastu sekundach Dante Stipica uratował Pogoń przed porażką, broniąc uderzenie, które po drodze przypadkowo odbiło się od jednego z obrońców Pogoni.

• Koniec meczu! ŁKS remisuje z Pogonią 0:0.

• 90. min. + 4

Stipica w nieprawdopodobny sposób broni strzał. Pilka odbiła się od obrońcy Pogoni.

• 90. min. + 3

Koszmarne wykonanie Kożulja! Pomocnik Pogoni poślizgnął się. Przeniósł strzał nad poprzeczką! Zahaczył swoją prawą nogą w lewą stopę.

• 90. min. + 2

Zvonimir Kożulj podchodzi do piłki i... nie ma gola!

Sędzia doliczył trzy minuty.

• 90. min. + 1

Będzie rzut karny dla Pogoni Szczecin!

Kożulj w polu karnym, przewraca się, Jest zahaczony przez Vidmajera!

• 89. min.

O karnym nie ma absolutnie mowy.

• 89. min.

Dąbrowski leży w polu karnym rywali. Stipica złapał piłkę, a potem zahaczył obrońcę.

• 86. min.

Maciej Dąbrowski ukarany żółtą kartką.

• 83. min.

Grzesik bliski gola! Mocne uderzenie przechodzi tuż obok prawego słupka Stipicy!