Górnik Zabrze
(17)

Liczba oddanych głosów: 18

• 90. min. + 5

Koniec meczu! Górnik Zabrze wymęczył awans do drugiej rundy eliminacji Ligi Europy po remisie z ostatnim zespołem ligi mołdawskiej.

• 90. min. + 2

Groźny strzał Liszki w ostatnich minutach, Dobra interwencja bramkarza Zarii.

Górnik utrzymuje się przy piłce i jest już o krok od awansu.

• 88. min.

Zaria potrzebuje dwóch goli do awansu.

• GOOOOOOL

85. min.

Daniel Smuga! Górnik Zabrze męczył się niemiłosiernie, ale ma gola! Piękny, techniczny strzał Smugi i Górnik jest o krok od awansu do II rundy eliminacji Ligi Europy.

• 80. min.

Dziesięć minut do końca. Przypomnijmy, Górnik wygrał w Zabrzu 1:0. Taki wynik oznacza, że po 90 minutach będziemy świadkami dogrywki.

• 75. min.

To powinien być gol dla Górnika! Smuga zagrał świetną piłkę do Angulo, a Hiszpan nie trafił do bramki z pięciu metrów.

• 68. min.

Kolejne błędy Górnika w defensywie. Gdyby Zaria potrafiła je wykorzystać, prowadziłaby zdecydowanie wyżej.

• 62. min.

Smuga zdecydował się na strzał z dystansu. Bardzo, bardzo niecelny.

• PILNE

58. min.

Słupek ratuje Górnika Zabrze! Ładne uderzenie Conrado z rzutu wolnego. Loska byłby bez szans. Ostatni zespół ligi mołdawskiej jest dziś lepszy od czwartego zespołu ekstraklasy.

• 55. min.

Pierwsza zmiana w Górniku Zabrze. Smuga za Ryczkowskiego.

• 50. min.

Jest odpowiedź ostatniej drużyny ligi mołdawskiej. Groźne dośrodkowanie, ale Conrado nie był w stanie oddać strzału na bramkę Loski.

• 48. min.

Odważny początek Górnika. Piłkarze zaatakowali Zarię wysokim pressingiem i mieli dwie okazje na gola. Najpierw przestrzelił Ryczkowski, chwilę później Angulo.

Czas na drugą połowę w Kiszyniowie!

• Górnik Zabrze gra słabo i jest bezradny. Zaria Balti oddała inicjatywę Polakom i wyprowadza groźne kontrataki, a zespół Marcina Brosza ma problemy ze zbudowaniem składnej akcji.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy!

• 41. min.

Biedrzycki stracił piłkę przed własnym polem karnym. Bez konsekwencji. Strzał Bostana niecelny.