• harrymw

Oceniono 1 raz -1

Meczyk LIVE w HD na:

• winiarex2

sportowe-transmisje-tv.blogspot.com tu mozna obejrzec mecz w dobrej jakosciisportowe-transmisje-tv.blogspot.com tu mozna obejrzec mecz w dobrej jakosci

Odśwież
83
We wtorkowym spotkaniu Ligi Mistrzów Skra Bełchatów pokonała ACH Volley Lublana 3:0.
Jedynie pierwszy set mógł emocjonować. Siatkarze obu drużyn grali punkt za punkt i set ten zakończył się wynikiem 34:32.

Drugi i trzeci set to już zdecydowana przewaga Skry. Bardzo dobrze w ataku grali Kurek i Wlazły, a swoje trzy grosze dołożył również Pliński. Nie można było mieć zastrzeżeń również do przyjmującego Zatorskiego. Gospodarze całkiem nieźle grali w odbiorze, ale popełniali błędy przy wyprowadzeniu ataków.

W piątej kolejce grupy F PGE Skra Bełchatów podejmie na własnym obiekcie zespół Budvanska Rivijera Budva.

Tak relacjonowaliśmy mecz na żywo:

III set

21:25 Koniec! Skra w kolejnej rundzie Ligi Mistrzów siatkarzy!!!

21:24 Piłka oddana bez ataku na stronę Skry, jednak Atanasijević nie przebił się przez blok.

20:24 To jeszcze nie koniec. Słoweńcy walczą.

19:24 Dobry atak Atansijevicia po prostej. Piłka trafia w blok i wypada na aut. Pierwsza piłka meczowa dla Skry.

18:23 Sket dobrze atakuje po przekątnej.

16:22 Serwis Roperta w aut i Skra już tylko 3 punkty od wygrania spotkania.

13:20 Znakomity atak Kurka z drugiej linii.

13:19 A teraz atakuje po bloku.

12:19 Sket serwuje w siatkę.

11:18 Po raz kolejny znakomicie Kurek.

10:16 Druga przerwa techniczna. Sześć punktów przewagi Polaków. Gracze Skry rozluźnieni i pewni swego.

9:15 Teraz Bąkiewicz zaserwował asa.

9:14 Kurek atakuje z lewego skrzydła bez najmniejszych problemów. Słoweńcy nieco podłamani.

9:13 Przerwa na życzenie trenera gospodarzy.

9:12 Piłka trafia w antenkę. Dwunasty punkt dla Skry.

8:10 Falasca atakuje po bloku.

6:8 Kurek wyciągnięty jak długi dobrze zaatakował z drugiej linii. Pierwsza przerwa techniczna w III secie.

5:6 Wlazły w aut.

4:6 Kurek lekkim plasem sprytnie oszukał potrójny blok.

3:5 Kovacevic serwuje w siatkę.

2:1 A teraz Wlazły w siatkę.

1:1 Pliński przez środek, bezbłędnie.

II set

18:25 Świetna wymiana godna ostatniej piłki w secie. Wreszcie Pliński atakuje z drugiej linii i Skra prowadzi już 2:0.

18:23 Teraz błąd w ustawieniu.

17:23 Rasić mocny atakiem stara się jeszcze poderwać swoich kolegów do odrobienia strat.

15:23 Serwis Klobucara w trybuny.

13:21 Już ośmiopunktowa przewaga Skry. Gra bełchatowian wygląda tak jak powinna od początku.

12:18 Piłka po bloku Falaski w aut.

10:16 Kapitalny blok Falaski. Druga przerwa techniczna.

10:15 Fantastyczny serwis Wlazłego. Czas dla gospodarzy. Skra prowadzi pięcioma punktami.

10:11 Sket przebił się przez potrójny blok.

9:10 Błąd Skry. Polacy musieli oddać piłkę za darmo i to musiało się zemścić.

7:9 Ale szczęście Słoweńców. Piłka spadła tuż za siatką i Pliński niestety do niej nie zdążył.

4:8 Siatkarze Skry schodzą na pierwszą przerwę z czterema punktami przewagi.

3:7 Dobra seria bełchatowian. Trener gospodarzy bierze czas.

3:6 Sporo szczęścia Skry. Po bloku piłka jeszcze otarła skrzydłowego przeciwników i wypadła na aut.

3:5 Wlazły zabił siatkę.

1:2 Doskonale Pliński bloku Kovacevicia.

1:1 Flajs serwuje w aut.

I set

32:34 Tym razem znakomicie Mariusz Wlazły atakuje z prawego skrzydła, by za chwilę kapitalnie zaserwować. Pierwszy set dla Skry!

32:32 Zdaje się, że ten set nigdy się nie skończy :(

32:31 Rasić atakuje w blok i aut.

30:30 Tym razem Kurek w siatkę.

29:29 Falasca serwuje w aut.

28:28 Seria błędów ze strony Skry i bloków ze strony Słoweńców. Wreszcie piłka po bloku w aut i jest remis.

27:26 Zablokowany Pliński i teraz gospodarze przed pierwszą szansą na wygranie seta. Jacek Nawrocki bierze czas.

25:26 Kurek pewnie atakuje z drugiej linii.

25:25 Lekko spóźniony blok bełchatowian, znów remis.

24:25 Piłka po bloku w aut. Kolejna piłka setowa dla Skry.

23:24 Kapitalny podwójny blok Wlazłego i Plińskiego. Kolejny czas dla Słoweńców.

23:23 Mamy remis i czas dla gospodarzy.

23:22 Mariusz Wlazły popisał się przytomnością umysłu, kapitalnie wyczekał blok i trafił w linię.

23:21 Atak Atanasijevicia, ale niestety w aut.

22:21 Kurek atakuje z prawego skrzydła, piłka po bloku i w boisko.

21:20 Sprytnie tym razem gracze Skry.

21:19 Atomowy atak Flajsa.

20:18 Mocny atak Kovacevicia, blok i aut.

19:17 Czas dla trenera Nawrockiego.

19:17 Sket świetnie atakuje po prostej.

18:17 Po bloku gracze Skry z dużym poświęceniem biegli do piłki, ale nie zdołali jej podpić.

17:17 Wlazły mocno i pewnie atakuje z prawego skrzydła.

16:15 Kurek robi to samo. Druga przerwa techniczna.

15:15 Sket serwuje mocno w siatkę.

15:14 Skra przegrywa wygraną akcję. Błąd w bloku.

13:14 Kurek skutecznie i mocno po prostej!

11:11 Dobrze kiwa Falasca.

10:10 Tym razem w Wlazły w siatkę.

9:10 I kolejny!

9:9 Fantastyczny serwis Wlazłego.

8:6 Na pierwszą przerwę techniczną gospodarze schodzą z dwupunktowym prowadzeniem.

6:6 Dobry atak ze środka Falaski.

6:5 Jak na razie gra toczy się punkt za punkt.

4:4 Młody Kłos mocno w koniec boiska.

4:2 Kapitalna wymiana trwające ponad minutę. Znakomitą kiwką kończy ją Uros Kovacevic.

3:2 Falasca plasem w linię końcową.

1:1 Świetnie ze skrzydła Mariusz Wlazły.

1:0 Rasić zaczął od mocnego uderzenia.

Przed meczem:

Skra Bełchatów po trzech kolejkach prowadzi w grupie F siatkarskiej Ligi Mistrzów. Przy dzisiejszym zwycięstwie Skra zapewni sobie awans do następnej rundy. Drużyna Jacka Nawrockiego do Lublany pojechała bez dwóch podstawowych zawodników Marcina Możdżonka i Michała Winiarskiego. Przed tygodniem bełchatowianie pokonali słoweńską drużynę 3:2. Trener polskich siatkarzy przyznał, że taki wynik w rewanżu wziąłby w ciemno.

Kapitan drużyny ACH Volley Ljubljana Andrej Flajs uważa PGE Skrę za najsilniejszego przeciwnika w grupie. - Jest faworytem, bez względu na to, że gramy u siebie. Nie ma jednak nic lepszego niż występ przeciwko faworytowi. Każdy punkt zdobyty przez nas będzie sukcesem - uważa Flajs.