(56)

Liczba oddanych głosów: 61

Wi�cej o wydarzeniu

Puchar Niemiec. Bayern lepszy od obrońcy tytułu

Bayern Monachium bez większych problemów rozprawił się z Wolfsburgiem w 1/16 finału Pucharu Niemiec. Bramki dla gospodarzy strzelali: Douglas Costa i Thomas Mueller. 90 minut rozegrał Robert Lewandowski.

• KONIEC

Mecz był dzisiaj całkowicie jednostronny. Huragan o nazwie Bayern zmiótł w pierwszej połowie "Wilki" z powierzchni ziemi. Druga odsłona była już spokojna. Bayern kontrolował grę i zabił emocje. To by było na tyle. Dziękujemy i życzymy dobrej nocy.

• 90. min. + 3

Koniec meczu! Bayern awansował do 1/8 finału Pucharu Niemiec.

Piękne podanie Arnolda, dzięki któremu Schuerrle znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Wynik pojedynku znamy.

• GOOOOOOL

90. min.

Honorowy gol dla Wolfsburga!

• 87. min.

Powinien być karny dla Wolfsburga. Thiago nadepnął na nogę przeciwnika. Akcja poszła dalej. Rodriguez podał do Schuerrle, który nie trafił w bramkę.

• 84. min.

Emocji chyba już dzisiaj nie będzie. Bayern długo rozgrywa piłkę, a Wolfsburg się przygląda.

• 81. min.

Fantastyczne podanie do Robbena od Thiago! Holender uderzył nad bramką! Sprytni są "Bawarczycy". Uśpili wszystkich i zaatakowali. Prawie zadziałało.

• 78. min.

Słabiutki strzał Thiago.

• 77. min.

Dante ukarany kartką. Będzie okazja na uderzenie z rzutu wolnego. Do bramki Bengalio około 20 metrów. Chętnych nie brakuje. Jest Lewandowski, Thiago i Robben.

• 73. min.

Neuer broni strzał rywala! Wolfsburg nie ma gola honorowego! Caligiuri zawalił po całości. Uderzył w środek bramki.

• 72. min.

Dost posłał prostopadłe podanie do Caligiuriego! Caligiuri jest sam na sam z Neuerem! Zaspała obrona Bayernu!

• 71. min.

Druga zmiana w drużynie Pepa Guardioli. Vidal wszedł w miejsce Xabiego Alonso.

• 69. min.

Atak Roberta Lewandowskiego zatrzymany wślizgiem przez Naldo. Był rzut rożny, z którego nic nie wyszło. Minęło 10 sekund i Robben już miał okazję. Jego strzał głową minął prawy słupek bramki.

• 68. min.

Mueller powędrował na lewą stronę boiska. Na prawej gra Robben, a Costa jest w środku.

• 67. min.

Z grymasem na twarzy opuszcza boisko Coman. Zastąpi go Arjen Robben. Guardiola nie zamierza oszczędzać Wolfsburga.

• 65. min.

Lewndowski był z piłką w polu karnym. Próbował przekładanki w stylu Cristiano Ronaldo. Widać, że nie ma w tym wprawy, bo mu ten zwód kompletnie nie wyszedł. Polak stracił piłkę.

• 64. min.

Niewidoczny Draxler opuścił plac gry. Zmienił go Andre Schuerrle.

• 63. min.

Jeszcze jedno zdjęcie z radującego się Bayernu:

• 62. min.

Nie nadążył Naldo za Comanem. Żółta kartka.

• 60. min.

Bayern wciąż naciska gospodarzy wysokim pressingiem. To utrudnia rywalowi rozegranie piłki. Sprawia, że składna akcja jest wręcz niemożliwa do wykonania.