Czy osłabiony Real awansuje do finału Pucharu Króla?

real głupki
    :)

• anty93

Oceniono 5 razy 1

Myślę że ten mecz będzie dużo bardziej zacięty niż ten ostatni w lidze ,ale mam nadzieje ze real sobie poradzi ! :)

• filipo123456789

Oceniono 8 razy 2

Real wygra 3:1.Tylko Real

Wi�cej o wydarzeniu

Puchar Króla. Real awansował do półfinału

Real Madryt zremisował na wyjeździe 1:1 z Valencią z drugim meczu 1/4 finału Pucharu Króla. W pierwszym spotkaniu podopieczni Jose Mourinho wygrali 2:0 i to oni awansują do półfinału

Koniec meczu. Real Madryt zremisował na wyjeździe 1:1 z Valencią w rewanżowym spotkaniu 1/4 finału Pucharu Króla. W pierwszym spotkaniu podopieczni Jose Mourinho wygrali 2:0 i to oni awansują do półfinału. Bramkę dla Realu strzelił Karim Benzema, a dla Valencii Tino Costa. Real kończył mecz w dziewiątkę. Czerwone kartki otrzymali Coentrao (za dwie żółte) i Di Maria za niesportowe zachowanie. "Królewscy" przystąpią więc do półfinału mocno osłabieni, szczególnie, ze może zabraknąć też Casillasa, który musiał zejść z boiska po tym jak kopnął go przypadkowo w dłoń Arbeloa. A półfinałowym rywalem Realu będzie Barcelona lub Malaga. W pierwszym meczu tych drużyn było 2:2. W czwartek rewanż.

Canales strzela z przewrotki. Ciekawa próba zawodnika Valencii, ale strzał zablokowany.

• 88. min.

Real będzie kończył mecz w dziewiątkę. Di Maria otrzymał czerwony kartonik za niesportowe zachowanie i próbę kopnięcia rywala bez piłki.

• 86. min.

Jeszcze jedna próba Tino Costy, ale strzela bardzo wysoko nad bramką.

• 75. min.

Kibice gwiżdżą. Niewiele się dzieje na stadionie w Valencii.

• 72. min.

Modrić wchodzi za Benzemę.

• 70. min.

Real wciąż głęboko z tyłu, nastawiony na kontry. A Mourinho szykuję zmianę, wejdzie Modrić.

• 66. min.

Żółta kartka dla Cristiano Ronaldo za taktyczny faul w środku boiska.

• 66. min.

Tino Costa był bliski strzelenia swojej drugiej bramki. Uderzył zza pola karnego, ale odrobinę niecelnie.

• 53. min.

Kibice na stadionie mocno się ożywili, ale do awansu Valencii wciąż bardzo daleko.

• 53. min.

Jose Mourinho robi pierwszą drugą zmianę. Nacho wchodzi za Oezila.

• GOOOOOOL

52. min.

Bramka dla Valencii! 1:1! Tino Costa strzela bezpośrednio z rzutu wolnego. Adan nie zdążył z interwencją.

• 50. min.

Coentrao zagrywa piłkę ręką i otrzymuje drugą żółtą kartkę! Real będzie grał w dziesiątkę.

• 48. min.

Najpiękniejsza akcja meczu. Real kilkoma krótkimi podaniami z pierwszej piłki wyszedł z szybką kontrą. Z futbolówką przy nodze Di Maria przebiegł pół boiska i zdecydował się na strzał. Bramakarz Valencii odbił piłkę z najwyższym trudem, a dobitkę Ronaldo spokojnie zlapał.

Zaczynamy druga połowę. Obie drużyny bez zmian w składach.

• 45. min. + 4

Kilka obrazków z pierwszej połowy...

Koniec pierwszej połowy. Real Madryt prowadzi po golu Karima Benzemy 1:0, a w dwumeczu już 3:0. Valencia atakuje, ale świetnymi interwencjami popisuje się Adan, który w 17 minucie zastąpił kontuzjowanego Casillasa.

• 44. min.

Kapitalna, instynktowna obrona Adana po strzale głową Jonasa. Piłkarz Valencii uderzał z bliskiej odległości. Real miał trochę szczęścia.

• 43. min.

Z takiej pozycji strzelił gola Benzema.

• GOOOOOOL

43. min.

1:0 dla Realu Madryt! Świetne podanie Xabiego Alonso, błąd Costy i piłka trafia pod nogi Benzemy, który po chwili bez problemu umieszcza ją w siatce strzałem w długi róg.