(0)

Liczba oddanych głosów: 3

• KONIEC MECZU

90. min. + 5

Koniec meczu! Tottenham przegrywa na własnym stadionie 0:1 z RB Lipsk i to Niemcy są bliżej ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

• 90. min. + 3

Tottenham miał jeszcze szansę z rzutu rożnego, ale kompletnie ją zmarnował.

Sędzia doliczył do drugiej połowy aż pięć minut. Będą jeszcze emocje.

• PILNE

89. min.

To mogła być piłka na wagę remisu, ale Lucas Moura nie trafił w bramkę po strzale głową z kilku metrów!

• 87. min.

Piłkarze Jose Mourinho przyspieszają, chcą za wszelką cenę wyrównać.

• 83. min.

Zmiana w Lipsku. Forsberg za Laimera.

• 78. min.

Teraz to Tottenham dłużej utrzymuje się przy piłce, RB Lipsk pilnuje prowadzenia.

• PILNE

73. min.

Gulacsi ratuje Lipsk po świetnym strzale Lo Celso z rzutu wolnego!

• 69. min.

Lipsk nie atakuje już z takim animuszem, inicjatywę ma Tottenham.

• 64. min.

Mourinho reaguje, podwójna zmiana w Tottenhamie. Dele Alli i Gedson już na ławce rezerwowych, N'Dombele i Lamela na murawie.

• PILNE

62. min.

To powinien być drugi gola dla Lipska! Fenomenalna interwencja Llorisa ratuje gospodarzy po strzale Schicka.

• 60. min.

Tottenham próbuje odpowiedzieć, ale jest bezradny w ofensywie.

• GOOOOOOL

57. min.

Pewny, mocny strzał Timo Wernera po ziemi i RB Lipsk prowadzi w Londynie!

• 55. min.

Rzut karny dla RB Lipsk! Davies sfaulował Laimera, nie ma żadnych wątpliwości.

• 50. min.

W odpowiedzi niecelny strzał z rzutu wolnego Nkunku. Piłka przeleciała nad bramką Llorisa.

• 48. min.

To mógł być gol dla Tottenhamu! Aurier dograł piłkę do Lucasa, ale strzał Brazylijczyka obronił Gulacsi.

Czas na drugą połowę! Od środka Tottenham.

• 45. min.

RB Lipsk miał dużą przewagę, kilka świetnych okazji na gola, ale nie potrafił ich wykorzystać. Tottenham ma dużo szczęścia, że nie przegrywa.