20.01.2020, godzina 19:15

T.Machac

1 2

• 4:6 Koniec meczu! Janowicz nie zmarnował szansy i zamknął spotkanie! Wygrał po 800 dniach przerwy od tenisa!

• 4:5 Czech zrobił swoje, presja na Polaku. Musi wygrać kolejnego gema i zamknąć mecz, bo będą duże nerwy

• 3:5 Janowicz miał zamknąć meczu, a tu stracił serwis. Teraz podaje Czech

• 2:5 Janowicz raz jeszcze przełamuje rywala i jest o krok od wygranej!

• III set

2:3 Długi gem serwisowy Czecha, była szansa na przełamanie dla Janowicza, ale Machac obronił się. Jeszcze walczy, teraz serwuje nasz zawodnik i musi utrzymywać podanie

• III set

1:3 Szybki gem dla Czech i Polaka i 3:1 dla Janowicza. Polak trzy gemy od wygrania meczu

• III set

0:2 Było trochę problemów, ale Janowicz utrzymuje serwis i wychodzi na 2:0. Wygrywać podania i będzie zwycięstwo w całym meczu!

• III Set

0:1 Przełamanie dla Polaka już na początku seta! Brawo! Aż Janowicz krzyknął "Jest" i wyciągnął pięść do góry!

• II set

6:6 Janowicz był dwie piłki od końca meczu, ale rywal obronił się. Mamy tie-breaka podobnie jak w I secie

• II set

5:6 Już 12 asów Polaka, kontroluje podanie. Presja na rywalu, który musi wygrać serwis by doprowadzić do tie-breaka