• Dzień dobry w to cudownie deszczowe w Polsce popołudnie. W takt kropli na szybkie będziemy relacjonowali pojedynek sparingowy Lecha Poznań ze Slavią Praga na zgrupowaniu w Hiszpanii

Lech: Burić - Kędziora, Kamiński, Arajuuri, Volkov - Pawłowski, Tetteh, Trałka, Lovrencsics, Linetty - Bille Nielsen

Lech na niebieski (galoty też). Slavia w swych barwach biało-czerwonych

• 4. min.

No i na dzień dobry 0:1!!!!!!

• 4. min.

Wjechał piłkarz Slavii Praga w obronę Lecha jak w masełko. Milan Skoda strzela gola.

No Szkoda...

• 5. min.

Chciałem Państwu pokazać, jakie to fajne stroje ma Slavia Praga, ale teraz to bez sensu, skoro Lech przegrywa w Marbellii...

• 6. min.

Obrona Lecha w tej sytuacji powinna wyglądać tak. A jak wyglądała...

• 7. min.

Zatem odnotujmy: Vladimir Volkov debiutujący dzisiaj w barwach Lecha, wytrwał bez gola przez 4 minuty

• 9. min.

Bardzo solidny pressing założyła czeska drużyna. Mocniejszy niż nie tak dawno Dynamo Kijów w meczu sparingowym. Ciężko spod niego wyjść

• 11. min.

Na razie jedna akcja Lecha i podanie do przodu do Szymona Pawłowskiego. Nic więcej. Malizna

• 11. min.

Może kogoś dziwi brak w składzie Lecha znanego ulubieńca trybun Dariusza Formelli. Oto odpowiedź: Dariusz Formella odszedł

Dariusz Formella nie zagra wiosną w Lechu Poznań. Zostanie wypożyczony

Pomocnik Lecha Poznań Dariusz Formella wraca do Arki Gdynia, z której trzy lata temu trafił do Kolejorza. Teraz zostanie wypożyczony do pierwszoligowca na pół roku.

• 13. min.

Swoją drogą, skoro nie ma Dariusza Formelli, nie ma też Denisa Thomalli, na kogo będą teraz psioczyli kibice Kolejorza?

Jaka jest Państwa sugestia?

• 14. min.

Czesi mieli rzut rożny. Niezbyt groźny strzał ponad bramką mistrzów Polski.

Lech wciąż bez okazji

• 16. min.

Czesi znów konstruują akcję. Lech na razie broni się dość panicznie

• 17. min.

Lech nie wygrał jeszcze sparingu nad Morzem Śródziemnym: 1:1 z FK Ufa (jeszcze na Cyprze), 0:2 z Dynamem Kijów i 1:1 z Jiangsu Suning w ostatnią sobotę, z golem w ostatniej minucie

Lech Poznań - Jiangsu Suning 1:1. Zmiennicy Kolejorza wykorzystali szansę. Świetny mecz Kamila Jóźwiaka

Piłkarze Lecha Poznań zremisowali z chińskim Jiangsu Suning 1:1 w sparingu rozegranym w hiszpańskiej Marbelli. Gola dla mistrzów Polski strzelił Darko Jevtić, a asystował mu rozgrywający świetne spotkanie 17-letni Kamil Jóźwiak.

• 18. min.

Martwi trochę bardzo duża przewaga Slavii Praga. W sobotę o tej porze Chińczycy mieli wzniecany przez Kolejorza wiatr we włosach. Teraz wieje od strony Pragi

• 20. min.

Ofensywne wejście Vladimira Volkova. Szedł do końca jak lokomotywa bez maszynisty. To jego debiut. Taki Bille Nielsen jedzie na rutynie, gra już drugi mecz