FC Barcelona
(2)

Liczba oddanych głosów: 7

• 90. min. + 3

Barcelona pokonała na wyjeździe Real Sociedad 1:0 w pierwszym spotkaniu 1/4 finału Pucharu Króla. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył w pierwszej połowie z rzutu karnego Neymar.

Koniec!

• 90. min. + 2

Żółta kartka Illarramendiego za faul na Messim.

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• 88. min.

Dośrodkowanie Canalesa, do piłki najwyżej wyskakuje Illarramendi i pudłuje.

• 85. min.

Neymar zagrywa z lewego skrzydła do ustawionego na dziesiątym metrze Pique, ten przyjmuje piłkę na klatkę piersiową i uderza z woleja. Pierwsza próba zablokowana, ale Hiszpan się tym nie zraża i próbuje drugi raz - z takim samym skutkiem.

• 82. min.

Strzela Yuri, ale na wiwat. Głową w mur biją Baskowie.

• 79. min.

A tak padł jedyny jak dotąd gol w tym meczu.

• 76. min.

Zabrakło bardzo niewiele! Piłka po strzale Messiego przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

• 75. min.

Messi wywalczył rzut wolny jakieś 17-18 metrów od bramki Rulliego. Dogodna odległość do strzału dla Argentyńczyka.

• 71. min.

Walka - tego nie można odmówić żadnej stron. Brakuje jednak klarownych sytuacji strzeleckich.

• 67. min.

Zmiana w Barcelonie: Denis Suarez za Ivana Rakiticia.

• 64. min.

Neymar próbował wymusić rzut karny. Nie dał się nabrać arbiter i pokazał Brazylijczykowi żółtą kartkę.

• 61. min.

Piłka zagrana przed bramkę i o centymetry mija się z nią Oyarzabal. Mogło być 1:1!

• 58. min.

Rzut wolny dla Sociedad, nie daje go szybko rozegrać stojący zbyt blisko Messi. Piłkarze gospodarzy protestują, domagają się pokazania Argentyńczykowi drugiej żółtej kartki. Kończy się na słownym ostrzeżeniu. Zawodnik Barcelony musi uważać.

• 55. min.

Dośrodkowywał z prawego skrzydła Willian, ale nikt nie zamknął tej akcji.

• 52. min.

Xabi Prieto trafia w rywala w polu karnym i sygnalizuje zagranie ręką. Nie ma chyba racji piłkarz Realu. Piłka trafiła w plecy obrońcy Barcelony.

• 49. min.

Barcelona zaczęła z dużą intensywnością. Dwa ataki skrzydłami, w obu sytuacjach zdołali się skutecznie obronić Baskowie.

Barcelona zaczyna z jedną zmianą w składzie: Gomes pojawił się na boisku w miejsce Iniesty.