Milan
(20)

Liczba oddanych głosów: 100

• 90. min. + 3

KONIEC! W pierwszym meczu Dubai Challenge Cup Real Madryt przegrywa z AC Milan 2:4! Tym samym, trofeum tak jak 2 lata temu wygrywa drużyna z Mediolanu.

• 90. min. + 2

Kolejna szansa Bale'a, tym razem po świetnym dryblingu z lewej strony. Znowu broni Agazzi.

Atomowe uderzenie Bale'a z linii pola karnego, ale Agazzi popisuje się świetnym refleksem.

Sędzia dolicza dwie minuty.

• 88. min.

Kolejny strzał Rodrigueza ląduje w trybunach. Coraz mniej czasu na odrobienie straty.

• 86. min.

Real bardzo chce strzelić trzecią bramkę. Mocny strzał Benzemy zablokowany, rzut rożny.

• 84. min.

Benzema pewnie pokonuje Agazziego z jedenastu metrów! Real przegrywa już tylko 2:4!

• 83. min.

Rzut karny dla Realu. Niang faulował w polu karnym Nacho.

• 77. min.

Real nie potrafi zareagować na świetną postawę Milanu. Sporo niedokładności i bardzo rwana gra w ostatnich minutach.

• 73. min.

Fenomenalne dośrodkowanie Nianga prosto na głowę wbiegającego w pole karne Pazziniego, który bez trudu pokonuje Casillasa. Real przegrywa już 1:4!

• 73. min.

Pazzini! Milan prowadzi 4:1!

• 70. min.

Carvajal po brzydkim faulu na Niangu dostaje żółtą kartkę. Piłkarze Realu coraz bardziej sfrustrowani.

• 70. min.

Niang strzelał z trudnej pozycji, z ostrego kąta i choć uderzenie nie było najmocniejsze, Casillas wypuścił piłkę. Rożny dla Milanu.

• 67. min.

Real wciąż nie może zdobyć kontaktowej bramki. Przed chwilą najwyżej w polu karnym wyskoczył Bale, ale nie trafił w bramkę.

• 65. min.

Isco i Jese schodzą z boiska. Pojawiają się na nim dwaj 20-latkowie - Llorente i Raul de Tomas.

• 65. min.

Niebezpieczne dośrodkowanie Nianga wzdłuż linii bramkowej. Niestety dla Milanu, nikt nie przeciął piłki.

• 60. min.

Bale tym razem bliżej bramki Milanu - z całej siły uderzył w kierunku bliższego słupka, ale Agazzi świetnie broni.

• 57. min.

Bale próbował strzelać z 25 metrów. Prosto w ręce Agazziego, który przed chwilą zmienił w bramce Diego Lopeza.

• 4. min.

W przerwie obaj trenerzy całkowicie przemeblowali swoje jedenastki. Z boiska zszedł m.in. Cristiano Ronaldo. Składy w tym momencie wyglądają tak: