Liczba oddanych głosów: 2

Komentarze (1)
  • starylechita

0

Real jeśli nie przegra to może tylko zremisować bezbramkowo.W słynnym Realu nie ma kto strzelać goli.Francuz bez formy,Chorwat bez formy,Marcelo kompletnie bez formy,Hazard poważna kontuzja a Ramoz winien odejść na piłkarską emeryturę.Tyle w temacie.

• 90. min. + 3

Manchester City pokonał Real Madryt 2:1!

KONIEC MECZU!

Trzy minuty doliczone.

• 87. min.

Mahrez bezpośrednio z rzutu wolnego wprost w ręce Courtoisa.

• 86. min.

Fatalne podanie Casemiro, które przejął Jesus. Brazylijczyk mknął sam na sam z Courtoisem, jednak został powalony przed polem karnym przez Ramosa. Nie ma wątpliwości. Czerwona kartka dla Hiszpana i rzut wolny dla gości.

• 86. min.

SERGIO RAMOS WYLATUJE Z BOISKA!

• 84. min.

Vazquez i Jović na boisku w miejsce Modricia i Isco.

• 83. min.

Belg uderza w swój lewy róg, Courtois rzucił się w przeciwny i goście na prowadzeniu!

• 83. min.

DE BRUYNE! 2:1!

• 83. min.

Carvajal fauluje Sterlinga i mamy jedenastkę!

• 82. min.

RZUT KARNY DLA MANCHESTERU CITY!

• 78. min.

Genialne dośrodkowanie De Bruyne, a Jesus strzałem głową pokonał Courtoisa! Spory błąd Ramosa, który kompletnie nie upilnował brazylijskiego napastnika.

• 78. min.

GABRIEL JESUS, 1:1!

• 74. min.

Garteh Bale w miejsce Viniciusa Juniora.

• 73. min.

Druga zmiana w City. Raheem Sterling w miejsce Bernardo Silvy.

• 70. min.

Ładna akcja Realu zakończona niecelnym strzałem Ramosa.

• 66. min.

Ładna centra Valverde w stronę Benzemy, jednak czujny był Ederson, który złapał piłkę.

• 61. min.

Najpierw piłkę stracił Rodri, później łatwo dał się przepchnąć Walker. Wykorzystał to Vinicius Junior, który wyłożył piłkę Isco i ten bez problemu strzela gola dla gospodarzy.