FC Barcelona
(1)

Liczba oddanych głosów: 1

• 90. min. + 3

Gole Viniciusa Juniora i Mariano dają zasłużone zwycięstwo drużynie Zinedine'a Zidane'a.

KONIEC MECZU! REAL POKONUJE BARCELONĘ 2:0 I AWANSUJE NA 1. MIEJSCE W TABELI!

• 90. min. + 2

Wyrzut z autu, Mariano uciekł Umtitiemu i w sytuacji sam na sam nie dał szans ter Stegenowi! Po meczu!

CO ZA WEJŚCIE NA BOISKO!!! MARIANO!!! 2:0!!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!

• 90. min. + 1

Mariano w miejsce Karima Benzemy.

Trzy minuty doliczone.

• 89. min.

Ramos uderzył w mur.

• 88. min.

Vazquez faulowany tuż przed polem karnym. Doskonała szansa na bezpośrednie uderzenie.

• 86. min.

Zmiana w Realu. Lucas Vazquez w miejsce Fede Valverde.

• 85. min.

Kartka dla Messiego za taktyczny faul.

• 83. min.

Szansa dla Barcelony! Z rzutu wolnego dośrodkował Messi, a niecelnie głową strzelił Pique.

• 81. min.

Podwójna zmiana w Barcelonie. Wchodzą Ivan Rakitić i Ansu Fati, schodzą Griezmann oraz Arthur.

• 80. min.
  • 79. min.

Pierwsza zmiana w Realu. Schodzi Isco, wchodzi Luka Modrić.

• 78. min.

Fakt.

• 75. min.

Ależ wślizg Marcelo! Wow! De Jong podał do Messiego, Argentyńczyk pędził na bramkę z Courtoisem, miał mnóstwo miejsca, tylko Belga przed sobą, ale w ostatniej chwili, genialnie interweniował Marcelo! Wow!

• 72. min.

Cudowne podanie Kroosa, Vinicius Junior znalazł się w sytuacji sam na sam z ter Stegenem i chociaż Brazylijczyk miał ostry kąt, to uderzył w krótki róg bramki, piłka odbiła się jeszcze od Pique i wpadła do bramki. Real na prowadzeniu!

• 71. min.

VINICIUS JUNIOR! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!

• 70. min.

Ależ wejście mógł mieć Braithwaite! Duńczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z Courtoisem, jednak miał bardzo ostry kąt i trafił w nogę belgijskiego bramkarza! Piłkę lecącą do bramki spokojnie wybił Varane.