Legia Warszawa
(1)

Liczba oddanych głosów: 1

• 90. min. + 4

Legia miała zdecydowaną przewagę, stworzyła więcej okazji na gola, ale nie potrafiła ich wykorzystać. Raków dzielnie się bronił, wyprowadzał groźne kontrataki, a gdyby nie skuteczne interwencje Majeckiego, mógłby pokusić się o trzy punkty.

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

Koniec meczu! Legia traci punkty w Bełchatowie po szalonym meczu.

Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy.

• 87. min.

Legia jeszcze próbuje, ale Raków dobrze się broni.

• 86. min.

Luquinhas przewrócił się w polu karnym, nie ma mowy o rzucie karnym.

• 81. min.

Kolejny raz Majecki ratuje Legię, tym razem po uderzeniu z dystansu. Co za mecz w Bełchatowie!

• GOOOOOOL

77. min.

I tym razem bardzo pewnie wykorzystany! Majecki w jednym rogu, piłka w drugim. Gol Schwarza na 2:2!

• PILNE

77. min.

Co to jest za mecz! Drugi rzut karny dla Rakowa!

• 74. min.

Wielkie zamieszanie w polu karnym, Gwilia strzelał, a wyszła mu piękna asysta. Kante wbił piłkę do siatki głową.

• GOOOOOOL

74. min.

JOSE KANTE! Legia prowadzi 2:1!

• 67. min.

Kante ładnie wymanewrował obrońców Rakowa, ale strzelił słabo, Szumski spokojnie złapał piłkę.

• 64. min.

I znów Majecki ratuje Legię Warszawa! Kolejna świetna interwencja.

• 62. min.

Tempo meczu spadło, piłka krąży w środku boiska.

• 57. min.

Kapitalna interwencja Majeckiego! 20-letni bramkarz ratuje Legię po strzale głową z kilku metrów.

• 53. min.

Pierwsza zmiana w Legii. Gwilia za Rosołka.

• 50. min.

Legia atakuje i szuka drugiego gola w drugiej połowie.

• PILNE

47. min.

Bartl strzelił efektownie, podcinką, ale nie trafił w bramkę! Fatalne pudło z rzutu karnego!

• PILNE

47. min.

A teraz rzut karny dla Rakowa! Jędrzejczyk sfaulował Musiolika.

• 47. min.

Dośrodkowanie z prawego skrzydła i piękne uderzenie Brazylijczyka z pierwszej piłki! Legia wyrównuje w Bełchatowie.