0 0
Komentarze (3)
  • marcepun

Oceniono 8 razy -2

Debiut na który czekali Paryscy kibice przypadł na mecz starcie z Marsylczykami w Le Classique
    Przygotowałem posta o debiucue Beckhama

kopniety.blox.pl/html

• marcepun

Oceniono 106 razy -12

niestety Petro$G zwyciężyło, przepłacany zespół robiący wielką szkodę w francuskim i eu futbolu!

kopniety.blox.pl/2013/02/Le-Classique.html

• morfeusz_1

Oceniono 41 razy 15

Na pewno zadebiutuje w drugiej połowie , 3 mamy kciuki

--

• KONIEC MECZU

90. min. + 2

Koniec spotkania!

• GOOOOOOL

90. min. + 1

Gol! Ibrahimović! Beckham do Meneza, Menez do Ibrahimovica, a ten kolanem pokonuje Mandandę.

• 84. min.

Świetny strzał Roda Fanniego, ale broni bramkarz gospodarzy.

• 84. min.

Beckham na boisku, a na trybunach jego żona. Najwyraźniej nieco jej zimno.

• 83. min.

Valbuena strzela z dystansu, ale niecelnie.

• 82. min.

Kontratak wyprowadza Ibrahimović. Podanie do Beckhama nieudane. Aut,

• 80. min.

Pierwszy kontakt Beckhama nieudany. Niecelne podanie do Lavezziego.

• 76. min.

David Beckham wchodzi na boisko, zmienił Pastore. Za Verattiego wchodzi Chantome

• 75. min.

Ależ obrona Sirigu. Bramkarz PSG wyciągnął się jak struna po strzale głową Ayewa.

• 73. min.

Rzut rożny dla PSG. Dośrodkowanie wybite przez obrońców.

• 70. min.

Lavezzi wciąż szuka podaniami Ibrahimovica. Szwed jednak w polu karnym jest podwajany i nie jest w stanie przyjąć piłki. Kolejna taka akcja

• 63. min.

Rzut wolny dla PSG z 30 metrów. Do piłki podchodzi Ibrahimović. Uderz mocno, pod nogami piłkarzy w murze, ale Mandanda broni strzał.

• 62. min.

Ukarany N'Koulou za symulowanie faulu w polu karnym PSG.

• 60. min.

Ależ uderzenie Giraca!!! Francuz uderza co prawda nieczysto nożycami, piłka jednak kozłuje tuż przed bramkarzem gospodarzy i obrona tego strzału sprawia mu nie lada kłopot.

• 56. min.

Lavazzi po raz kolejny dośrodkowuje i po raz kolejny do piłki nie dochodzi Ibrahimović.

• 54. min.

Akcja przenosi się pod bramkę PSG. Świetne podanie Valbueny. Gignac strzela, ale z bramki wychodzi Sirigu.

• 52. min.

Szybki atak PSG świetne podanie do Lavezziego na lewo. Argentyńczyk dośrodkowuje po ziemi, piłka wypada z rąk Mandandzie, dopada do niej Ibrahimović, ale nie jest w stanie oddać strzału.