27.01.2018, godzina 17:30

PGE Skra Bełchatów

3 0

• KONIEC

PGE Skra Bełchatów bez większych kłopotów wygrała 3:0 z ONICO. To koniec marzeń warszawiaków o pucharze Polski.

A w poprzednim półfinale PP we Wrocławiu mierzyły się drużyny ZAKSY Kędzierzyn-Koźle oraz Trefla Gdańsk. Podopieczni Andrei Anastasiego sprawili niespodziankę, wygrywając 3:1 (19:25, 25:23, 25:23, 25:23) z mistrzami kraju

20:20

III set zaczął się bardzo wyrównanie, potem przewagę osiągnęło ONICO, ale Skra dogoniła rywali! Punktował Włodarczyk, który akcję wcześniej zaatakował na aut.

• 3 SET

16:16

A jednak! Mamy remis! Lisinać skutecznie zaatakował spod siatki!

• 3 SET

13:16

Kwolek znowu ładnie zaatakował z lewego skrzydla.

• 3 SET

10:12

Wlazły zagrywa w aut, wiec ONICO ma już dwupunktową przewagę

• 3 SET

8:10

Bednorz atakuje lewym skrzydłem! I co? I aut! Minimalny, ale jednak...

• 6:5

As serwisowy Kłosa!

• III SET

3:4

Najpierw Wlazły posłał atomową piłkę i zdobył punkt. W kolejnej akcjo został zablokowany...

• 3 SET

1:1

Najpierw Wlazły zapunktował, a potem Ebadipour w siatkę

• Zaczynamy trzeci set!

• W obu setach Bełchatowianie dominują nad przeciwnikami w zagrywce, a także ataku. Częściej i skuteczniej też blokują. Czy ONICO przegra 0:3?