23 28

• PILNE

60. min.

23-28

Koniec meczu! Barcelona zdobywa Płock, ale Wisła nie ma się czego wstydzić. To było świetne widowisko!

• 58. min.

22-26

Barcelona bardzo długo rozgrywa swoje akcje w ofensywie. Goście czekają na końcową syrenę.

• 56. min.

20-26

Barcelona już tego nie wypuści. Doskonała druga połowa pozbawiła złudzeń Wisłę Płock.

• 54. min.

20-24

De Toledo pokonuje bramkarza Barcelony, ale Wisła gra w osłabieniu. Sześć minut do końca.

• 53. min.

19-24

Kamil Syprzak świetnie znalazł się pod bramką Wisły i zaskoczył Corralesa.

• 50. min.

19-23

Żytnikow ciągnie grę Wisły w drugiej połowie!

• 50. min.

18-23

Morros de Argila wykluczony na dwie minuty. Tę szansę trzeba wykorzystać!

• 50. min.

18-23

Barcelona nie popełnia błędów i powiększa prowadzenie.

• 47. min.

17-20

Jallouz trafił z drugiej linii, ale odpowiedź Żytnikowa doskonała. Wisła ciągle w grze!

• 44. min.

16-19

Michał Daszek przełamuje niemoc Wisły!

• 43. min.

15-19

Wisła w trudnej sytuacji. Gospodarze grają w osłabieniu i przegrywają czterema golami.

• 42. min.

15-17

Barcelona w drugiej połowie jest zdecydowanie bardziej skuteczna. Enterrios nie myli się w kontrze.

• 37. min.

15-16

Victor Tomas wyprowadza gości na prowadzenie, a odpowiedź Wisły nieskuteczna.

• 37. min.

15-15

Akcja za akcję, gol za gol. Wyrównana walka w Płocku. Czas dla Barcelony.

• 34. min.

13-13

Wisła wykorzystuje grę w przewadze! Jest pierwsze trafienie "Nafciarzy" w drugiej połowie!

• 33. min.

12-13

Barcelona pierwszy raz w tym meczu obejmuje prowadzenie. Rivera trafił z siedmiu metrów.

• 31. min.

12-12

Szybka akcja gości i już mamy remis.

• 31. min.

12-11

Barcelona zaczęła drugą część gry.

• PRZERWA

Zawodnicy są już na parkiecie. Za chwilę zaczynamy drugą połowę.

• 30. min.

12-11

Dwie skuteczne akcje Barcelony w samej końcówce pierwszej połowy, ale to Wisła prowadzi!