(4)

Liczba oddanych głosów: 5

• 90. min. + 5

Dziękujemy za udział w relacji.

Koniec spotkania, które świetnie ułożyło się dla Napoli. Nie udało im się utrzymać zwycięstwa, ale remis na San Paolo może być dla nich powodem do dumy. To także zapowiedź dużych emocji w rewanżu na Camp Nou!

KONIEC. Napoli remisuje 1:1 z Barceloną.

• 90. min. + 4

Dużo chaosu w grze, kolejny rzut rożny dla Napoli, ale faulowany w polu karnym Samuel Umtiti.

• 90. min. + 1

Przerwy w grze. Najpierw długo z boiska schodził Vidal, a teraz kontuzji przy upadku na murawę po pojedynku powietrznym doznał Gerard Pique. Na razie doliczonych 5 minut, ale raczej będzie ich więcej.

• 89. min.

Przepychanki pomiędzy Vidalem, a Ruizem. Obaj ukarani żółtymi kartkami, ale Chilijczyk dostał dodatkową za dyskusję i wylatuje z boiska!

• 87. min.

Zmiana w Barcelonie: Ansu Fati za Antoine'a Griezmanna.

• 86. min.

Arthur niecelnie zza pola karnego po wycofaniu piłki przez Messiego z prawego skrzydła.

• 84. min.

Napoli spokojnie prowadziło akcję w kierunku lewego skrzydła, tam piłkę opanował Insigne, ale piłka po jego strzale poleciała za bardzo w prawą stronę.

• 83. min.

Messi wchodzi w pole karne i znów zaczyna mijać zawodników Napoli, ale zatrzymuje go Maksimović. Chwilę później żółtą kartką ukarany Antoine Griezmann.

• 79. min.

Kolejne ataki obu drużyn także neutralizowane przez skoncentrowanych obrońców.

• 75. min.

Maksimović zablokował strzał Messiego po dograniu na centymetry od Vidala w pole karne.

• 74. min.

Zmiana: Politano za Callejona.

• 73. min.

Spalony Insigne, po którym gospodarze dośrodkowali w pole karne i przewracany w nim był Callejon. Sędzia cofnął jednak grę i przyznał piłkę Barcelonie.

• 69. min.

Bardzo słaby i niecelny strzał Semedo w polu karnym Napoli.

• 65. min.

Messi znalazł się przed polem karnym i kiwał obrońców Napoli, ale odegrał piłkę do będącego według arbitra na spalonym Arturo Vidala. Argentyńczyk zderzył się chwilę później z bramkarzem Napoli, Ospiną.

• 63. min.

Callejon dostaje wysuniętą piłkę, ale Barcie udaje się uratować we własnym polu karnym, dzięki interwencji Ter Stegena!

• 61. min.

Żółta kartka dla Insigne, który za ostro zareagował na odebranie mu piłki.

• 60. min.

Insigne wdarł się w pole karne z lewego skrzydła i oddał strzał po ziemi, który wybronił Ter Stegen!

• 57. min.

Podanie na prawe skrzydło, gdzie niepilnowany przez Di Lorenzo był Semedo. Portugalczyk płasko podał w pole karne, gdzie Griezmann musiał już tylko dołożyć nogę! 1:1!