29.01.2015, godzina 16:00

Metalist Charków

0 5

• Dziękujemy za uwagę. Wkrótce na POZNAN.SPORT.PL relacja i komentarze po tym spotkaniu. Zapraszamy!

• Znakomitą formę strzelecką zaprezentował Lech Poznań w swoim trzecim tegorocznym sparingu i rozgromił 5:0 uczestnika Ligi Europejskiej, Metalista Charków. Po dwie bramki dla "Kolejorza" strzelili Vojo Ubiparip i Dawid Kownacki, a wynik ustalił samobójczym trafieniem Denis Kułakow.

Koniec meczu. Lech Poznań - Metalist Charków 5:0!

• 89. min.

Jeszcze jedna szansa Metalista, ale piłka kopnięta z sześciu metrów przeleciała wysoko, wysoko nad poprzeczką.

• 88. min.

Dobra interwencja Krzysztofa Kotorowskiego, który odbił piłkę zmierzającą w tzw. okienko bramki.

• 87. min.

Strzelcem samobója był Denis Kułakow.

• 84. min.

Lech Poznań miał rzut wolny, z którego uderzał Barry Douglas. Bramkarz odbił piłkę, a Dariusz Formella został zablokowany przy próbie dobitki. Po chwili piłka wróciła pod bramkę Metalista, gdzie jeden z Ukraińców pięknym zagraniem głową pokonał swojego bramkarza.

• 84. min.

Samobójcze trafienie jednego z obrońców Metalista jest już 5:0 dla Lecha Poznań

• 84. min.

GOOOOOOOLLL 5:0!

• 83. min.

Zmiana w Lechu Poznań: Szymon Drewniak za Paulusa Arajuuriego.

• 78. min.

Po strzale Krystiana Sanockiego piłka minęła słupek bramki Metalista. Niewiele zabrakło

• 75. min.

Powinno być już 5:0! Po zagraniu Dariusza Formelli Zaur Sadajew strzelał z bliska do pustej bramki ale trafił w słupek! Niewiarygodne pudło.

• 74. min.

Trzy zmiany w Lechu Poznań: za Marcina Kamińskiego, Darko Jevticia i Tomasza Kędziorę weszli Antonijs Cernomordijs, Jakub Serafin i Jan Bednarek.

• 70. min.

Małe oblężenie bramki Lecha, ale zakończone strzałem, po którym piłka przeleciała nad bramką.

• 64. min.

Akcja rezerwowych Lecha: Zaur Sadajew dobrze wypatrzył Dariusza Formellę, ale ten niedokładnie podawał przed bramkę.

• 63. min.

Od kilku minut przewagę mają piłkarze Metalista, ale poza tym, że są dłużej przy piłce, niewiele z tego wynikło.

• 60. min.

Pięć zmian w Lechu Poznań: Weszli: Dariusz Formella, Zaur Sadajew, Krystian Sanocki, Barry Douglas i Kebba Ceesay. Zeszli: Kasper Hamalainen, Łukasz Trałka, Luis Henriquez oraz strzelcy goli: Vojo Ubiparip i Dawid Kownacki.

• 60. min.

Jeszcze raz więc Dawid Kownacki

• 60. min.

Cudowna bramka Dawida Kownackiego i już 4:0 dla "Kolejorza". Świetną robot wykonał Vojo Ubiparip, który wyprowadził kontrę i podał piłkę do Dawida Kownackiego, a ten ślicznym, technicznym strzałem przerzucił piłkę nad głową bramkarza. 4:0