Liczba oddanych głosów: 208

Komentarze (14)
  • dawidork

Oceniono 3 razy 1

Tak ale barca trafia na madryt to nie będzie takie łatwe żeby z nimi wygrać. Ja i tak jestem za realem ,ale to będzie widowisko godne uwagi

• matinan

Oceniono 2 razy 0

• matinan

Oceniono 11 razy -7

naciśnij Odpowiedz i napisz kto jest najlepszym zawodnikiem świata możesz odpowiedzieć
    na piłkarzy Messi,Ronaldo,Neymar.

• 1996patryk1996

Oceniono 17 razy -3

Jakiś mądry kibic Realu napisał (Malaga wyfra hola madid) Visca El Barca! GKS TYCHY 71! 1LIGA.!!

• KONIEC MECZU

90. min. + 2

Fabregas pada w polu karnym, ale arbiter zamiast podyktować rzut karny kończy spotkanie. Barcelona w półfinale, gdzie zmierzy się z Realem Madryt!

• 90. min. + 1

Dwie minuty doliczonego czasu.

Ostatnia zmiana w Barcelonie - Jordiego Albę zastępuje Adriano.

• 88. min.

Kameni świetnie broni strzał Fabregasa.

• 87. min.

Jeszcze jedna zmiana w Barcelonie - Alexis Sanchez za Pedro.

• 85. min.

Tak cieszą się dziś piłkarze Barcelony:

• 82. min.

Messi schodzi z boiska, kibice Malagi żegnają go gwizdami. Wchodzi Thiago Alcantara.

• 80. min.

W półfinale Barca zmierzy się z Realem Madryt i zawodnikiem, którego mogła kiedyś kupić...

Primera Division. Były prezydent Barcelony: W 2003 mogliśmy kupić Ronaldo

Były prezydent Barcelony Joan Laporta zdradził w rozmowie z katalońskim radiem, że w 2003 roku jego klub mógł pozyskać Cristiano Ronaldo. „Blaugrana” nie kupiła jednak Portugalczyka, gdyż dokonała już trzech transferów i na jego zakup zabrakło pieniędzy. Piłkarz Sportingu trafił wówczas do MU za większą kwotę niż ta, jaka proponowana była klubowi z Katalonii.

• GOOOOOOL

80. min.

To już chyba koniec! Messi podwyższa głową na 4:2 po perfekcyjnym dośrodkowaniu Daniego Alvesa! Jeśli Malaga chce awansować, musi strzelić trzy gole.

• GOOOOOOL

76. min.

GOL! Fabregas wypuszcza Iniestę sam na sam z Kamenim, a ten uderza nie do obrony! Malaga potrzebuje teraz dwóch bramek...

• 69. min.

Mascherano ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOL

68. min.

GOL! Santa Cruz wyrównuje na 2:2 idealnie wymierzonym, płaskim strzałem ze skraju pola karnego! Na tę chwilę mamy dogrywkę!

• 68. min.

Piłka szczęśliwie spadła w polu karnym pod nogi Messiego, który nagle stanął oko w oko z Kamenim, ale znów górą był bramkarz Malagi! Tymczasem Fabregas zwija się z bólu, ale goście grają dalej.

• 62. min.

Zmiana w Maladze - schodzi Duda, który asystował przy golu, wchodzi Francisco Portillo.

• 58. min.

Seria strzałów na bramkę Malagi, ale albo blokowali je obrońcy, albo Kameni.

• 54. min.

Próba Messiego, ale piłka przelatuje wysoko nad bramką.

• GOOOOOOL

49. min.

Pique, co za fantastyczny gol! Hiszpan niczym rasowy napastnik przyjął na klatkę dośrodkowanie Iniesty z lewej strony boiska i płaskim strzałem w róg bramki pokonał Kameniego! 2:1 dla Barcy!

Zaczynamy drugą połowę.

• Przerwa

Kwadrans pomiędzy pierwszą a drugą warto przeznaczyć na sprawdzenie najnowszych informacji o FC Barcelonie. Nie ma do tego lepszego miejsca, niż w dedykowanym dziale Sport.pl. Zapraszamy!

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy. Po 45 minutach mamy remis, który daje awans Maladze - w dwumeczu jest 3:3, ale Malaga ma o jedną bramkę wyjazdową wiecej.