Górnik Zabrze
(16)

Liczba oddanych głosów: 29

• 90. min. + 7

Legia w finale Pucharu Polski zagra z Arką Gdynia. Mecz odbędzie się 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.

• PILNE

90. min. + 7

KONIEC! Legia wygrywa z Górnikiem 2:1 i awansuje do finału Pucharu Polski.

Zmiana w drużynie Legii. Z boiska schodzi Michał Kucharczyk, a zastępuje go Mauricio.

Gospodarze przeprowadzili składną akcję od własnej bramki, świetnym przerzutem z lewej strony popisał się Kasper Hamalainen, który zagrał do Cristiana Pasquato, ten oddał piłkę Vesoviciowi, który z powrotem odegrał ją do Włocha. Pomocnik posłał dośrodkowanie w pole karne, a tam najlepiej odnalazł się Jarosław Niezgoda, który strzałem głową pokonał Wojciecha Pawłowskiego.

• GOOOOOOL

GOOOOOOOOOOOOOL! Legia obejmuje prowadzenie, dogrywki nie będzie!

• 90. min. + 4

Zmiana w Górniku Zabrze. Z boiska schodzi Igor Angulo, a w jego miejsce pojawia się Adam Wolniewicz.

• 90. min. + 2

Teraz Pasquato próbował strzelać sam, zza pola karnego, ale posłał piłkę w środek bramki, prosto w ręce Pawłowskiego.

Sędzia przedłuża regulaminowy czas gry o siedem minut.

• 89. min.

Sporo ożywienia do gry Legii wniósł Pasquato. Włoch zagrał kilka dobrych długich podań, takich jak to do Michała Kucharczyka. Skrzydłowy gospodarzy przyjął piłkę przed pole karnym i próbował przelobować Pawłowskiego, ale ten nie dał się zaskoczyć.

• 88. min.

Świetna okazja Jarosława Niezgody. Napastnik Legii strzelił niecelnie, marnując bardzo dobre dośrodkowanie Michała Kucharczyka.

• 85. min.

Do końca spotkania 5 minut. Coraz więcej wskazuje na to, że czekać nas będzie dogrywka.

• 85. min.

Pod bramką Górnika znów groźnie za sprawą Michała Kucharczyka. Skrzydłowy otrzymał podanie od Cristiana Pasquato i uderzył lewą nogą, ale minimalnie obok słupka.

• 79. min.

Legia znowu blisko gola! Domagoj Antolić dośrodkował w pole karne, głową uderzył Michał Kucharczyk, a Wojciech Pawłowski z najwyższym trudem wybił piłkę na rzut rożny.

• 77. min.

Kolejna zmiana w Legii. Cristian Pasquato wchodzi w miejsce Artura Jędrzejczyka.

• 74. min.

Legia zaskoczyła piłkarzy Górnika rozegraniem rzutu wolnego. Do strzału szykował się Domagoj Antolić, ale ostatecznie piłkę po ziemi uderzył Michał Kucharczyk. Futbolówka minęła zawodników ustawionych w murze i wpadła do bramki, obok bezradnego Wojciecha Pawłowskiego.

• GOOOOOOL

74. min.

MAMY REMIS!

• 71. min.

Zmiana w Górniku. Rezerwowy bramkarz, Wojciech Pawłowski, wchodzi w miejsce Damiana Kądziora.

• PILNE

69. min.

Czerwona kartka dla Tomasza Loski Bramkarz Górnika wybiegł przed własne pole karne, by wybić piłkę, do tej jako pierwszy dobiegł jednak Michał Kucharczyk. Skrzydłowy Legii strzelił, a futbolówkę ręką zablokował młody golkiper gości. Sędzia Bartosz Frankowski bez wahania podyktował rzut wolny i wyrzucił zawodnika z boiska.