Real pokonał Leganes 1:0, rewanż w najbliższą środę o godz. 21.30.

Koniec meczu.

• 90. min. + 1

Trzy minuty doliczone.

1:0 dla Realu! Z lewej strony dośrodkował Theo, a z bliska gola strzelił Asensio!

• 85. min.

Pięć minut do końca tego meczu... Na szczęście.

• 82. min.

Ostatnia zmiana u gospodarzy. Omar w miejsce Beauvue'a.

• 77. min.

Niecelne uderzenie Gumbau z dystansu.

• 75. min.

Kolejna szansa przed Leganes! Dośrodkowanie Amrabata z lewej strony, strzał Beauvue'a i doskonała interwencja Casilli!

• 73. min.

Ostatnia zmiana w Realu. Isco w miejsce Llorente.

• 70. min.

Amrabat przed chwilą pojawił się na boisku w miejsce Naranjo i teraz był bliski strzelenia gola. Był, ale pomylił się nieznacznie.

• 68. min.

Modrić w miejsce Ceballosa.

• 67. min.

Poprzeczka ratuje Real! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego własnego bramkarza strzałem głową mógł pokonać Llorente!

• 65. min.

Słabiutkie uderzenie Asensio z dystansu.

• 62. min.

Kartka dla Gumbau.

• 57. min.

Akcja Naranjo, wstrzelenie piłki i dobra interwencja Casilli!

• 55. min.

Nie mieliśmy jeszcze w tym meczu strzału celnego...

• 54. min.

Rzut wolny dla Leganes. Dośrodkowanie w pole karne, ale dobrze interweniował Nacho.

• 49. min.

Pierwsza akcja Leganes w tej części spotkania. Z lewej strony niecelnie dośrodkowywał Rico.

Początek drugiej połowy.

• 45. min.

Przerwa. Bardzo słabe spotkanie w pierwszej połowie. Na razie bezbramkowy remis.