podobał
nie podobał

Wi�cej o wydarzeniu

Strzelec gola z Juventusem Adam Buksa: Spełniło się moje marzenie

- Przeciwko takim zespołom jak Juventus zawsze trzeba być skoncentrowanym. Z tyłu głowy jednak cały czas siedzi nam piątkowy mecz z Pogonią Szczecin - mówił po meczu z mistrzem Włoch napastnik biało-zielonych Adam Buksa. 19-latek strzelił gola na 1:1 po efektownej dwójkowej akcji z Bruno Nazario.

Juventus lepszy od Lechii w Super Meczu. Gole strzelały największe gwiazdy

Piłkarze srakJuventusu Turyn pokonali Lechię Gdańsk 2:1 w towarzyskim Super Meczu rozegranym na PGE Arenie. Zwycięstwo finaliście Ligi Mistrzów zapewniły największe gwiazdy zespołu - Paul Pogba oraz Mario Mandżukić. Gola dla biało-zielonych, po pięknym podaniu Bruno Nazario, zdobył Adam Buksa.

• PARTNER RELACJI

• A my się powoli żegnamy. Dziękujemy za wspólne pięć godzin z Super Meczem. Następny w Gdańsku pewnie za rok!

• 90. min. + 2

Juventus otrzymał pamiątkowy puchar za zwycięstwo w Super Meczu

Koniec Super Meczu! Juventus rzutem na taśmę wygrywa na PGE Arenie 2:1!

• 90. min. + 1

Zabójcza kontra włochów! Centra z prawej strony na dalszy słupek, akcję zamknął Mandzukić, który spokojnie przyjął piłkę, popularnym zakosem minął w polu karnym Wojtkowiaka i mocno uderzył pod poprzeczkę. Bąk bez szans!

GOOOOOOOOOOL!! 1:2!! MARIO MANDZUKIĆ!

• 88. min.

Juventusowi zachciało się nagle zwycięstwa. Uparcie atakuje, ale bez efektów. Nawet bez strzału na bramkę Bąka

• 85. min.

Zrobiła się walka na boisku. Juventus spodziewał się, że skromny wynik im w zupełności wystarczy

• 84. min.

Lechia poszła za ciosem! Ale strzały nie zagrażają teraz bramce Neto

• 82. min.

Świetna akcja duetu Buksa - Nazario. Ten pierwszy podawał do Brazylijczyka, który piętką odegrał do dynamicznie wbiegającego w pole karne Buksy. Napastnik Lechii uderzył w długi róg i nie dał najmniejszych szans Neto. Fantastyczna akcja biało-zielonych!

• 82. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 1:1!!!

• 81. min.

Kontra Lechii, w pewnej chwili było 5 na 4, ale gdańszczanie nie mieli konkretnego pomysłu na akcję i szybko ją zaprzepaścili

• 78. min.

Piknikowo zrobiło się na PGE Arenie. Słychać piłkarzy, nie słychać kibiców

• 77. min.

Gotowy do wejścia Adam Buksa. Wejdzie za Kuświka

• 77. min.

Fatalnie skiksował przy strzale zza pola karnego kapitan Lechii Sebastian Mila

• 75. min.

Schodzi Sturaro, za niego Andres Felipe Tello Munoz

• 74. min.

Świetnie w polu karnym dwóch lechistów "ruletą" minął Cerri, ale fatalnie strzelił i Bąk pewnie łapie piłkę