podobał
nie podobał

Wi�cej o wydarzeniu

• 90. min. + 2

Koniec meczu. Lech Poznań pokonał osłabioną brakiem swoich kluczowych piłkarzy Wisłę Kraków 2:0 i awansował do 1/8 finału Pucharu Polski.

Sędzia doliczy dwie minuty.

• 89. min.

Wisła dopiero teraz ruszyła do ataków. Wciąż jednak nie oddała strzału na bramkę Lecha. W całym meczu!

• 85. min.

Kartka dla Trałki za faul na Stępińskim.

• 82. min.

Pawłowski to dziś bez wątpienia postać numer jeden w Lechu. Teraz po akcji Hamalainena i Lovrencsicsa ładnie zabrał się z piłką, a jego strzał zablokowali obrońcy.

• 78. min.

Ostatnia zmiana w Lechu. Drewniak za Jevticia. Zmiana też w Wiśle - Kuczak za Lecha.

• 77. min.

GOOOOOOL DLA LECHA! 2:0! Pawłowski! Pomocnik Lecha przemknął z piłką przez zasieki obronne Wisły i pięknym, technicznym strzałem po ziemi pokonał bramkarza Wisły.

• 73. min.

Wisła stara się odrobić straty i przesunęła się do przodu. Lech jednak kontruje. Teraz Pawłowski źle rozegrał piłkę w szybkim ataku i zamiast do machającego rękoma Hamalainena, wyszła ona na aut bramkowy.

• 70. min.

Smuda rzuca do boju wszystkie siły. Garguła za Sarkiego.

• 69. min.

Lech kontynuuje natarcie. Teraz głową strzelał Lovrencics, niecelnie.

• 66. min.

10 695 - tylu widzów ogląda dziś mecz w Poznaniu.

• 66. min.

GOOOOOOL DLA LECHA! Pawłowski! Po rzucie rożnym pomocnik Lecha dostał piłkę w narożniku pola karnego i huknął. Tym razem Bieszczad skapitulował!

• 63. min.

Zmiana w Lechu. Douglas za Henriqueza.

• 60. min.

Godzina gry za nami, a Bieszczad wciąż niepokonany. Teraz Jevtić do spółki z Hamalainenem wepchnęli na raty piłkę do bramki Wisły, ale Fin był na spalonym.

• 58. min.

Zmiana w Wiśle. Kolanko za Zająca.

• 57. min.

Pierwsza od bardzo dawna akcja Wisły. Stępiński pomknął prawą stroną boiska i wywalczył rzut rożny.

• 55. min.

Lovrencsics! Węgier ładnie zabrał się z piłką i uderzył - po ziemi, obok bramki.

• 54. min.

Znów brawa dla Bieszczada, który wyczuł intencje lechitów próbujących kombinacyjnie rozegrać rzut wolny.

• 52. min.

Kibice Lecha tracą cierpliwość. "My chcemy gola, Kolejorz my chcemy gola!" - słychać z trybun.

• 50. min.

Bieszczad zmiarkował, że warto już grać na czas. Teraz po zupełnie nieudanym strzale Lovrencsicsa długo celebrował wznowienie gry.