Znicz Pruszków
(14)

Liczba oddanych głosów: 78

Wi�cej o wydarzeniu

Trener Znicza Pruszków po meczu z Lechem Poznań: Chcieliśmy uniknąć wysokiej porażki

- W Pruszkowie zagraliśmy bardzo odważnie i ?dostaliśmy? od przeciwnika pięć bramek. Dzisiaj nasza taktyka była zupełnie inna. Nie graliśmy już takiego otwartego futbolu, ale skupiliśmy się na defensywie i bardzo trudno było Lechowi stworzyć sobie sytuacje - powiedział trener Znicza Pruszków Dariusz Banasik po porażce z Lechem Poznań 0:1 w rewanżowym meczu 1/4 Pucharu Polski.

• Dziękujemy za uwagę i zapraszamy w niedzielę na pojedynek Lech Poznań - Legia Warszawa. "W niedzielę tylko zwycięstwo!" - przypomnieli piłkarzom kibice.

• 90. min. + 3

Koniec meczu. Lech Poznań - Znicz Pruszków 1:0. Kolejorz po raz drugi pokonał drugoligowca i awansował do półfinału Pucharu Polski po 6:1 w dwumeczu. Rewanż z Bułgarskiej absolutnie do zapomnienia.

Kibice Lecha zajęli się już niedzielnym meczem z Legią Warszawa. Zbluzgali ją, a do trenera krzyknęli: "Hej Skorża, walcz o mistrzostwo!".

Sędzia doliczył trzy minuty.

Dariusz Formella w meczu Lech - Znicz.

• 89. min.

1:0 - Dariusz Formella! Bardzo ładną asystą popisał się Krystian Sanocki, który znalazł w polu karnym Dariusza Formellę. Ten kopnął w tzw, długi róg, piłka odbiła się od słupka i wylądowała w siatce.

• 89. min.

GOL dla Lecha Poznań!

• 87. min.

Żółta kartka dla Daniela Nawrockiego ze Znicza, który zbluzgał sędziego, gdy ten odgwizdał faul przy próbie odebrania piłki Jakubowi Serafinowi.

• 82. min.

Ostatnia zmiana w Zniczu Pruszków: Artur Januszewski za Adama Dobosza.

• 79. min.

Kibice gwiżdżą, trener Maciej Skorża kręci głową z niedowierzaniem. Ten mecz naprawdę ogląda się z trudem.

• 77. min.

Przypomnijmy tylko, że Kwadrans przed końcem pierwszego meczu tych drużyn Lech prowadził w Pruszkowie 4:1.

• 72. min.

Błysnął Krystian Sanocki, który wdarł się z piłką w pole karne, ale niedokładnie podał przed bramkę do Muhameda Keity, którego wyprzedził obrońca.

• 71. min.

Zmiana w Zniczu Pruszków: Bartosz Żurek za Mateusza Pielaka.

• 69. min.

Muhamed Keita (Lech Poznań)

• 68. min.

Muhamed Keita strzela z ponad 30 metrów z rzutu wolnego - niegroźnie, bo piłka skozłowała przed bramkarzem, który bez problemu ją złapał. To pierwszy celny strzał Lecha w tym meczu...