Lech Poznań

1 0

Odśwież
35
90. min. +3 Koniec meczu.

90. min. +2 Gol dla Podbeskidzia! Adam Cieśliński wyrównał w ostatniej minucie. Wykorzystał dośrodkowanie Malinowskiego.

90. min. Strzał Ziajki niecelny i słaby. Piłkarze Podbeskidzia w ostatnich minutach próbują atakować, ale brakuje im szczęścia i dokładności.

87. min. Dwie groźne akcje Podbeskidzia. Najpierw dośrodkowanie Komana trafiło w obrońcę Lecha. Po chwili Malinowski, w polu karnym, zbyt krótko zagrał piłkę koledze.

83. min. Jeden z niewielu w drugiej połowie rzutów rożnych dla Podbeskidzia łatwo wybijają obrońcy Lecha. Po chwili Malinowski nie doszedł do piłki po zagraniu w pole karne.

78. min. Znów gospodarze mogli zdobyć gola. Stilić wbiegł w pole karne i uderzył mocno, ale nad poprzeczką. Przeszkadzał mu obrońca.

74. min. Atak Lecha. Strzał Henriqueza trafił w nogę obrońcy. Piłka po rykoszecie zmierzała do bramki, ale Zajac, choć z kłopotami, obronił ją.

70. min. Lech cały czas przeważa. Podbeskidzie gra tak jak do tej pory.

66. min. W odpowiedzi groźna kontra Lecha. Szybszy od Stilicia bramkarz Zajac, który musiał interweniować za polem karnym. Wybił piłkę zbyt krótko i koledzy z drużyny, niewiele myśląc, kopnęli ją w aut.

65. min. Atak Podbeskidzia prawym skrzydłem, ale goście zmarnowali okazję przez niedokładne podanie do Ziajki.

62. min. Podbeskidzie zamknięte na własnej połowie. Przed momentem strzał Henriqueza zablokowali obrońcy. Wcześniej okazję do uderzenia miał Kriwiec.

58. min. Gol dla Lecha! Bartosz Ślusarski strzelił głową po dośrodkowaniu Jakuba Wilka. Piłka uderzyła jeszcze w poprzeczkę i odbiła się od murawy tuż za linią bramkową.

57. min. Strzał Stilicia z trudem broni Richard Zajac. Słowacki bramkarz Podbeskidzia miał kłopoty z opanowaniem piłki i ledwo wybił ja na rzut rożny.

53. min. Znów okazja dla Lecha. Stilić podał do Kriwca, który z narożnika pola karnego wycelował tuż pod poprzeczkę. Nie trafił.

50. min. Ziajka podał dalekim lobem do wbiegającego w pole karne Patejuka, ale szybszy był bramkarz Lecha Krzysztof Kotorowski.

48. min. Od pierwszych minut drugiej połowy atakuje Lech, ale na razie nie stwarza zagrożenia pod bramką Podbeskidzia.

46. min. Gramy po przerwie. Zmiana w Lechu. Ślusarski za Ubiparipa.

45. min. Koniec pierwszej połowy. Piłkarzy Lecha pożegnały gwizdy.

43. min. Cóż za błąd Kotorowskiego, który wybijając piłkę trafił w Ziajkę. Wybili ją w końcu obrońcy.

38. min. Dariusz Łatka dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Lecha. Luis Henriquez w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny.

35. min. Zamieszanie w polu karnym Podbeskidzia. Ubiparip zaplątał się w drybling, nie był w stanie obrócić się z piłką i ostatecznie wybiegł z nią za linię końcową.

31. min. Zmiana w Podbeskidziu. Dancik za Koniecznego. To chyba jakiś uraz.

30. min. Znów świetna okazja dla Lecha! W polu karnym znalazł się Stilić, ale jego strzał obronił Zajac. Lech atakuje coraz groźniej.

29. min. Powinien być gol dla Lecha! Stilić podał do Kriwca, któremu spod nóg piłkę wybił obrońca, ale ta trafiła do Ubiparipa. Serb zamiast strzelić do bramki, skiksował.

26. min. W środku boiska jest dużo chaosu. Bielszczanie próbują przedrzeć się pod pole karne Lecha dalekimi podaniami, ale gospodarze nie dają im okazji do rozejrzenia się po boisku i szybko próbują odebrać piłkę. Lech jest częściej przy piłce, ale z jego ataków pozycyjnych niewiele wynika.

21. min. Chmiel padł jak rażony gromem w polu karnym Lecha, po ataku Arboledy. Faulu jednak nie było, a Podbeskidzie nie wywalczyło nawet rzutu rożnego.

18. min. Ależ kontra. Podbeskidzie rzadko ma okazję na dojście pod pole karne Lecha, bo jego kontry kończą się bardzo szybko. Tym razem błąd Henriqueza stworzył sytuację, w której atak trzech bielszczan powstrzymywało dwóch obrońców. Napastnik gości był jednak na niewielkim spalonym.

15. min. Niebezpiecznie pod bramką Lecha. Bosacki zbyt lekko zagrał do Kotorowskiego i bramkarz w ostatniej chwili wybił piłkę. Uprzedził szarżującego Patejuka.

12. min. Kolejny nieudany strzał Stilicia. Tym razem trafił w nogi obrońców. ale od kilku minut to Lech jest przy piłce i rzadko opuszcza połowę rywali.

8. min. Anemiczny strzał Stilicia bez problemów łapie Zajac. Bośniak nie miał pomysłu co zrobić z piłką i uderzył z nieprzygotowanej pozycji.

6. min. Pierwsza akcja Lecha przerwana faulem na Kriwcu. Goście bronią bardzo wysoko i agresywnie.

3. min. Ależ okazja dla gości! Cieśliński strzelał głową po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Pomylił się niewiele. Kotorowski tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

2. min. Szybka kontra Podbeskidzia i Dariusz Łatka zatrzymany faulem przez Manuela Arboledę. Strzał z rzutu wolnego z łatwością łapie Krzysztof Kotorowski.