FC Barcelona
(102)

Liczba oddanych głosów: 119

• KONIEC

Barcelona mimo słabego meczu dopisuje do swojego konta kolejne trzy punkty. Tym razem Katalończycy pokonali na wyjeździe Las Palmas po trafieniach Suareza i Neyamra. Bravo skapitulował po strzale Williana Jose.

• KONIEC MECZU

90. min. + 3

Koniec spotkania. Las Palmas - FC Barcelona 1:2.

• 90. min. + 3

Neymar doszedł do długiej piłki. Miał mnóstwo miejsca aby zastanowić się jak wykończyć akcję, ale trafił prosto w bramkarza.

• 90. min. + 1

Dobrze zapowiadał się kontratak Barcy, ale Neymar dał się złapać na pozycji spalonej.

Sędzia doliczył trzy minuty.

Znów przysnęła defensywa Barcy. Araujo dostał piłkę w pole karne, ale trochę za mocno i zdołał uderzyć tylko czubkiem buta. Obok.

• 89. min.

Tana blisko wyrównania! Piłkę po jego strzale 'szczupakiem' blokował Vermaelen.

• 87. min.

Garcia opuszcza boisko, a zmienia go Perdomo.

• 86. min.

Brzydki faul Alvesa na Araujo. Brazylijczyk obejrzał za to zagranie żółtą kartką.

• 84. min.

Lemos ukarany żółtą kartką.

• 83. min.

Ależ blisko wyrównania Las Palmas! Araujo dostał piłkę w pole karne, ładnie poczekał na najlepszy moment do oddania strzału, ale ostatecznie minimalnie przestrzelił. Bravo odetchnął z ulgą.

• 81. min.

Indywidualna akcja Messiego. Argentyńczyk się rozpędzał, minął jednego rywala, ale drugiego już nie dał rady.

• 78. min.

Araujo dostał piłkę przed polem karnym i natychmiast zdecydował się na strzał. Łanie technicznie podciął piłkę, ale futbolówka poleciała minimalnie obok bramki.

• 77. min.

Messi na spalonym.

• 75. min.

Araujo zastępuje El Zhara.

• 73. min.

Katalończycy długo wymieniali piłkę, ale było to daleko od bramki Las Palmas. Wreszcie Mascherano zagrał długą piłkę do Messiego, ale bramkarz Las Palmas był pierwszy przy futbolówce.

• 70. min.

Sergi Roberto opuszcza boisko, a zastępuje go Vermaelen.

• 68. min.

Messi zakręcił teraz rywalami, po czym oddał piłkę do Neyamra. Brazylijczyk próbował prostopadłego podania, ale zagrał niedokładnie i piłkę przejęli gracze Las Palmas.

• 66. min.

Viera opuszcza boisko. Zastąpił go Lemos.

• 64. min.

Znakomite prostopadłe podanie na kilkadziesiąt metrów w stronę wychodzącego na czystą pozycje Neymara, ale Brazylijczyk dał się złapać na minimalnym spalonym.