Liczba oddanych głosów: 1

• To już wszystko na dziś! Dzięki, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne relacje w Sport.pl - to jest Twój LIVE!

• Wojciech Szczęsny zachował czyste konto i choć nie miał zbyt wiele okazji, by się pokazać, to zagrał bardzo dobrze

• KONIEC MECZU

Koniec meczu! Juventus pokonuje Genoę 2:0 i awansuje do ćwierćfinału Pucharu Włoch!

• 90. min. + 5

Argentyńczyk uderzył prosto w mur. To już chyba wszystko na dziś

• 90. min. + 4

Rzut wolny dla Juventusu i to tuż przed polem karnym Genoy! Dybala trochę faulowany, a trochę chciał tego wolnego. Będzie strzelał w najprawdopodobniej ostatniej akcji meczu

Sędzia doliczył aż pięć minut. Trudno zrozumieć jego decyzję

• 89. min.

Kolejny popis Higuaina! Argentyńczyk zamarkował uderzenie, minął dwóch obrońców i oddał mocny strzał. Jedyne, do czego można się przyczepić to kierunek strzału - prosto w bramkarza. Lamanna z trudem, ale złapał piłkę

• 86. min.

Allegri gra już na czas. Matuidi wchodzi za Bernardeschiego. Bardzo przyzwoity występ młodego Włocha

• PILNE

84. min.

A jednak nie! Sędzia skorzystał z VAR-u i zdecydował, że się pomylił. Gramy dalej!

• PILNE

82. min.

Rzut karny! Asamoah fauluje Pellegriego i Wojciech Szczęsny będzie mógł się wykazać

• 79. min.

Juventus już niemal pewny awansu, więc nawet się nie spieszy. Piłkarze spokojnie rozgrywają piłkę, jak coś jeszcze wpadnie to dobrze, jak nie - trudno

• 76. min.

Higuain nie dostał zbyt dobrego podania od Dybali, ale poradził sobie jak profesor. Wyprzedził obrońcę i oddał strzał na dalszy słupek. Piłka wpadła do siatki, a to oznacza, że mamy argentyński dublet!

• PILNE

76. min.

GOOOOOL! Higuain wszedł i strzelił!

• 73. min.

W Juve także rotacja, obrońca za obrońcę. Schodzi Lichtsteiner, wchodzi witany owacją Chiellini

• 71. min.

Zmiana w drużynie gości: Pellegri za Centuriona

• 67. min.

Higuain wychodził na czystą pozycję, miał przed sobą tylko jednego obrońcę i... potknął się i zgubił piłkę. Sam Dybala zaskoczony

• 65. min.

Sturaro miał przed sobą tylko bramkarza i zdecydował się podawać... Zły wybór pomocnika, piłka trafiła wprost pod nogi jednego z obrońców, który zażegnał zagrożenie

• 64. min.

Kolejny dobry strzał Gałabinowa! Tym razem jednak minimalnie obok bramki. Ale Szczęsny ponownie zmuszony do reakcji