17.01.2020, godzina 07:55

H.Hurkacz

1 2

• PILNE

2:6 Podwójny błąd serwisowy kończy mecz! Benoit Paire awansował do finału, w którym zagra z Ugo Humbertem.

• 2:5 Hurkacz walczy, ale to za mało, aby przełamać Paire. Francuz jest o jednego gema od awansu do finału.

• 2:4 Hurkacz poprawił swój serwis i wygrał gema przy własnym podaniu. Musi teraz jednak skupić się na przełamaniu Francuza.

• 1:4 Poire świetnie serwuje, wygrywając gema przy własnym podaniu do 15. Trudna sytuacja Huberta Hurkacza.

• 1:3 Hurkacz prowadził przy własnym podaniu 30:0, ale Paire wygrał kolejne cztery akcje i przełamał Polaka.

• 1:2 Hubert Hurkacz natychmiast odrabia stratę przełamania, a gema kończy podwójny błąd serwisowy Francuza.

• 0:2 Hurkacz dał się przełamać Francuzowi na początku seta.

• 0:1 Rozwścieczony Paire pewnie wygrywa gema przy własnym podaniu.

• PILNE

7:6 Hurkacz wygrywa tie-breaka 7:1. Paire wpadł w szał, uderzył rakietą o kort, po czym zaczął dyskutować z sędzią, co skończyło się utratą punktu, decydującego o losach seta. W całym meczu jest już remis 1:1!

• 6:6 Paire odpowiada równie świetnymi serwisami, doprowadzając do wyrównania. O losach drugiego seta zdecyduje więc tie-break.

• 6:5 Świetne serwisy Hurkacza i gem wygrany do 0.

• 5:5 Hurkacz znakomicie rozpoczął gema przy podaniu Francuza, doskonale mijając go w walce pod siatką. Potem jednak Paire wzmocnił swój serwis, nie dając szans Polakowi na przełamanie.

• 5:4 Hurkacz nadal świetnie serwuje, dzięki czemu wygrywa kolejnego gema i prowadzi.

• 4:4 Paire zaczął grać jeszcze lepiej, mądrze rozrzucając Hurkacza po korcie. Pewnie doprowadził do remisu.

• 4:3 Hurkacz poszedł za ciosem, bardzo pewnie wygrywając kolejnego gema przy swoim podaniu.

• 3:3 Hurkacz dwoił się i troił na korcie, aby natychmiast odrobić stratę przełamania i to mu się udało. Zachował zimną krew podczas walki na przewagi i doprowadził do remisu.

• 2:3 Hurkacz fatalnie rozpoczął gema. Francuz miał trzy szanse na przełamanie, wykorzystał już drugą z nich.

• 2:2 Hubert Hurkacz walczył o przełamanie Francuza, ale w kluczowym momencie Paire zaczął skuteczniej serwować, doprowadzając do wyrównania.