Chojniczanka Chojnice
(1)

Liczba oddanych głosów: 23

• KONIEC

Górnik Zabrze wygrał 3:0 w rewanżowym meczu ćwierćfinału Pucharu Polski i jako pierwszy zespół awansował do najlepszej "czwórki". W pierwszym spotkaniu Górnicy wygrali 3:1. W drugim dzisiejszym meczu Legia Warszawa zagra o 20:45 z Bytovią Bytów. Losowanie półfinałów odbędzie się jutro po wszystkich meczach ćwierćfinałowych.

• 90. min. + 3

Koniec meczu!

• 90. min. + 1

Potężny strzał Bąka z dziesięciu metrów, ale piłka przeszła obok spojenia słupka z poprzeczką.

Arbiter doliczył 3 minuty.

Z boiska zszedł także Angulo. W jego miejsce Ledecky.

• 88. min.

Ależ ciśnie teraz Górnik. Najpierw Janukiewicz obronił strzał Kurzawy, a minutę później Angulo próbował strzału przewrotką. Nie trafił jednak dokładnie w piłkę.

• 87. min.

Urynowicz wchodzi za Żurkowskiego.

• GOOOOOOL

84. min.

GOOOL! 3:0!!! Kapitalna kontra Górników i jest po meczu. Kurzawa ruszył spod swojej bramki, przebiegł 40 metrów, podał na prawo do Żurkowskiego, a ten strzałem po ziemi pokonuje Janukiewicza!

• 81. min.

Zmiana w drużynie gości. Dampc za Ryczkowskiego.

• 80. min.

Suarez przed szansą na 3:0, ale znów Radosław Janukiewicz pokazuje swoje umiejętności.

• 77. min.

Wolsztyński ukarany żółtą kartką za podcięcie rywala.

• 74. min.

Na boisku za Grzelaka pojawił się Rybski.

• GOOOOOOL

71. min.

GOOOL! WOLSZTYŃSKI NA 2:0! Dośrodkowanie w pole karne Żurkowskiego, tam najsprytniej zachował się Wolsztyński i wpakował piłkę z trzech metrów! Górnikowi już nic nie odbierze awansu do półfinału Pucharu Polski!

• 69. min.

KURZAWA W SŁUPEK Z 25 METRÓW! Co za strzał!

• 68. min.

Pierwsza zmiana w Chojniczance. Bąk zmienił Podgórskiego.

• 67. min.

Mocne uderzenie z dwudziestu trzech metrów Żurkowskiego, ale pewnie broni Janukiewicz.

• 65. min.

Skowron strzela z dystansu, ale tak mocno jak niecelnie.

• 63. min.

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Za Kądziora na boisku pojawia się Ambrosiewicz.

• GOOOOOOL

62. min.

GOOOOL!!!! RAFAŁ KURZAWA mocno uderza w długi róg bramki Janukiewicza i mamy 1:0 dla Górnika!

• 61. min.

Precyzyjne uderzenie Drozdowicza z rzutu wolnego, ale zbyt lekkie, by pokonać Loskę. Wciąż bez bramek w Zabrzu.