FC Barcelona

2 2

Po spotkaniu

Puchar Króla. Remis Barcelony z Malagą

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym w Pucharze Króla grająca na własnym stadionie Barcelona tylko zremisowała z Malagą 2:2, choć przez ponad kwadrans grała z przewagą jednego zawodnika. Rewanż 24 stycznia w Maladze.

barca wygra malaga przegra w rewanzu1-4 bo w sumie obrona barcy nie taka dobra
    VISCA EL BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• nices_09

Oceniono 5 razy 3

Malaga to dobry klub. dobrze gra, większość meczy wygrywa naprawde dobrze. A Barcelona, z przewagą, była za słaba , nie dała rady . Jestem za Realem, ale Szanuje Barcelone . Nie dali z siebie wszystkiego a Maladze ten remis napewno dużo dał.

• cr7ronaldo

Oceniono 35 razy 9

Malaga awansuje;) nie mam nic do barcelony ale fajnie by było jak wogóle malaga by zobyła PUCHAR KRÓLA!!!

• bandzior17

Oceniono 27 razy -5

Widać jacy znawcy sie odezwali.... Moze o tym nie każdy wie ale w Madrycie nie jest tylko jeden klub Sreal.
    Wiec, final 'Madryt - Barcelona' jest jak najbardziej realny, patrz: Atletico Madryt.

Wi�cej o wydarzeniu

• 90. min. + 3

Koniec meczu. Barcelona zremisowała z Malagą 2:2. Rewanż 24 stycznia.

Rzut wolny dla Barcelony z 25 metrów. Strzelał Messi, prosto w mur.

• 90. min. + 2

Adriano strzelał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale piłkę przeleciała obok słupka.

• 90. min. + 1

Sędzia doliczył trzy minuty.

2:2!!! Błąd obrony Barcelony! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, osamotniony Camacho dokłada nogę i strzela obok bezradnego Pinto.

• 87. min.

Barcelona długo utrzymuje się przy piłce, ale swojej przewagi nie potrafi przełożyć na bramki. Strzelał Xavi, ale ponad bramką.

• 82. min.

Radość Barcelony

• 78. min.

Ostatnia zmiana w Barcelonie. Thiago schodzi, w jego miejsce Xavi.

• 76. min.

Rzut wolny dla Barcelony. Strzelał Messi, ale wysoko ponad bramką Malagi.

• 75. min.

Malaga będzie kończyć w dziesiątkę. Monreal przewrócił wychodzącego na czystą pozycję Pedro. Sędzia ukarał go czerwoną kartką.

• 74. min.

Podwójna zmiana w Barcelonie: murawę opuszczają Sanchez i Tello, a do gry wchodzą Fabregas i Pedro.

• 71. min.

Dobry strzał Seby, ale jeszcze lepsza interwencja Pinto. Cały czas 2:1, ale Malaga gra coraz odważniej.

• 68. min.

Schodzi Buonanotte, wchodzi Duda. Malaga już wykorzystała limit zmian, Barcelona od początku spotkania gra taką samą jedenastką.

• 65. min.

Santa Cruz wchodzi w miejsce Savioli.

• 63. min.

Pinto czujny! Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Po zamieszaniu w polu karnym piłka spadła pod nogi Eliseu, ten uderzył po ziemi. Pinto rzucił się instynktownie i wybił piłkę przed siebie. Weligton, który stał przed bramkarzem Barcelony, nie zdołał oddać celnego strzału.

• 59. min.

Dośrodkowanie Montoyi w kierunku Sancheza, ale Chilijczyk nie doszedł do piłki. Futbolówkę za pole karne wybili obrońcy.

• 57. min.

Kameni broni uderzenie Messiego. Świetna interwencja bramkarza Malagi

• 53. min.

Iniesta na spalonym. Messi spóźnił się z podaniem o ułamek sekundy.

• 51. min.

Radość Messiego z bramki.

• 48. min.

Adriano odebrał piłkę rywalom we własnym polu karnym, przedryblował trzech przeciwników i zainicjował kontrę, którą jednak zdołali zatrzymać obrońcy Malagi.