(0)

Liczba oddanych głosów: 26

• KONIEC MECZU

90. min.

KONIEC MECZU! Barcelona po rwanym, pełnym agresji, pyskówek i przepychanek meczu pokonała Espanyol 4:1 i właściwie zapewniła sobie awans do ćwierćfinału Pucharu Króla (rewanż 13 stycznia). Bohaterem był Messi, który strzelił dwa gole i zaliczył dwie asysty (przy trafieniach Pique i Neymara). Espanyol kończył mecz w dziewiątkę. Sędzia wyciągał kartki w sumie 14 razy.

Rakitić uderzył jeszcze w boczną siatkę, a Suarez spudłował w dogodnej sytuacji.

• GOOOOOOL

88. min.

OPIS BRAMKI: Messi jest niemożliwy. Zagrał piękną akcję z Neymarem, przerzucił z pierwszej piłki piłkę nad obrońcami, a Neymar ładnie uderzył z powietrza po długim rogu. Dwa gole i dwie asysty Messiego.

• GOOOOOOL

88. min.

GOOOOOOOOOOOL!!! 4:1!!!

• 82. min.

Oblężenie bramki Espanyolu. Zamykał akcję Aleix Vidal, ale piłkę zmierzającą do bramki wykopał jeden z obrońców.

• 82. min.

Rakitić znalazł się w polu karnym, ale szybko wybiegł z bramki Pau Lopez i wybił futbolówkę.

• 82. min.

Co to za mecz! W ogóle już nie ma gry. Neymar biegnie i zostaje popchnięty. Messi dostaje w głowę. Kolejne kłótnie, wyzwiska. I kartki. Tym razem "żółtko" otrzymał sam Messi. Musiał powiedzieć o jedno słowo za dużo.

• 79. min.

Sędzia już dwanaście razy wyciągał kartkę w tym spotkaniu.

• 79. min.

Suarez uderzył wprost w barmkarza, a po chwili wymienił kilka zdań z Diopem. Piłkarz Espanyolu chyba przesadził, arbiter co nieco usłyszał i od razu wyciągnął czerwony karton. Espanyol gra w dziewiątkę!

• 75. min.

Alvarez twierdzi, że Pique uderzył go łokciem i znowu są kłótnie. Powtórki pokazały, że Pique raczej nie zawinił. Przypadkowe dotknięcie podczas walki o piłkę ( o ile w ogóle było).

• 72. min.

Taktyczny faul Hernana Pereza. Otrzymał drugą żółtą kartkę. Espanyol gra w dziesiątkę!

• 68. min.

Dwie zmiany w Barcelonie. Wchodzi w końcu Aleix Vidal (zmienia Alvesa) i Rakitić (zmienia Arde Turana, który nie był zbyt widoczny).

• 65. min.

Tym razem z rzutu wolnego uderzał Neymar. Celnie, ale Pau Lopez pofrunął i odbił piłkę.

• 60. min.

Statystyki strzałów: 12:3 dla Barcelony.

• 60. min.

Neymar chciał powtórzyć asystę Messiego i zagrał bardzo podobnie do Argentyńczyka. Futbolówka trafiła do Messiego, ale do siatki już nie. Przeleciała obok słupka.

• 55. min.

I już wiadomo, dlaczego Messi wściekł się na Pau Lopeza. Bramkarz Espanyolu z premedytacją stanął mu na stopę. Powinien wylecieć z boiska.

• 52. min.

I znów jest ostro. Tym razem Messi ruszył z pretensjami do Pau Lopeza. Bramkarz Espanyolu nie miał jednak ochoty rozmawiać z Argentyńczykiem, bo ma już żółtą kartkę.

• 49. min.

OPIS BRAMKI: Messi znalazł się na lewej stronie (po podaniu Iniesty) i zagrał w punkt do Pique, który z bliskiej odległości wkopał piłkę do bramki.

• GOOOOOOL

49. min.

GOOOOOOOOOL!!! 3:1!!

Salva Sevilla zmienił Asensio, który jeszcze przed gwizdkiem zasygnalizował kontuzję.