(48)
Eibar
(3)

Liczba oddanych głosów: 51

Koniec meczu! Koncert Leo Messiego i Barcelona wygrywa piąty mecz w tym sezonie La Liga. Real Madryt ma już siedem punktów straty do "Dumy Katalonii"

• GOOOOOOL

88. min.

Leo Messi! Szalony mecz Argentyńczyka. Czwarty gol w tym meczu i dziewiąty w tym sezonie La Liga.

• 85. min.

Słupek Eibar. Może to zmotywuje Barcelonę do przyspieszenia tempa w końcówce.

• 80. min.

Tempo meczu siadło. Szalone strzelanie goli zakończone. Barcelona czeka na końcowy gwizdek.

• 70. min.

Digne świetnie podłączył się do akcji ofensywnej. Lewy obrońca Barcelony wbiegł w pole karne, ale jego strzał świetnie obronił bramkarz Eibar,

• GOOOOOOL

62. min.

On jest niesamowity! Leo Messi już ma trzy gole. Argentyńczyk poradził sobie z trzema obrońcami Eibar i wpakował piłkę do siatki.

• GOOOOOOL

59. min.

I kolejny gol na Camp Nou! Świetnie rozkręca się druga połowa. Defensywa Eibar jest bezradna w starciu z Leo Messim. Drugi gol Argentyńczyka.

• GOOOOOOL

57. min.

Szybka odpowiedź Eibar! Sergio Enrich zaskoczył ter Stegena strzałem z pierwszej piłki.

• GOOOOOOL

53. min.

Denis Suarez perfekcyjnie dobił strzał Messiego. Barcelona powiększa prowadzenie!

• 49. min.

Obraz gry nie zmienił się w drugiej połowie. Barcelona całkowicie kontroluje wydarzenia na boisku.

Czas na emocje w drugiej połowie. Gramy

• Piłkarze są już na murawie. Za moment początek drugiej połowy.

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy. Barcelona prowadzi pewnie, ale gra "Dumy Katalonii" nie zachwyca.

• 44. min.

Szansa dla Eibar z rzutu rożnego, ale piłka przeleciała nad poprzeczką bramki ter Stegena.

• GOOOOOOL

37. min.

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Denis Suarez, a Paulinho świetnie wyskoczył do piłki w polu karnym i nie dał szans na skuteczną interwencję Dmitroviciowi.

• GOOOOOOL

37. min.

Barcelona powiększa prowadzenie! Paulinho potwierdza świetny początek w nowym klubie.

• 30. min.

Messi padł w polu karnym. Faulu nie było. Gramy dalej.

• 23. min.

Eibar próbuje odpowiedzieć. Goście nie mają zamiaru czekać na własnej połowie. Próbują zaskoczyć defensywę Barcelony.

• GOOOOOOL

20. min.

Messi, Messi, Messi. Argentyńczyk spokojnie wykorzystał rzut karny i Barcelona już prowadzi!