Eintracht Frankfurt

0 1

Wi�cej o wydarzeniu

Puchar Niemiec. Borussia w półfinale

Borussia Dortmund awansowała do półfinału Pucharu Niemiec kosztem Eintrachtu Frankfurt, który ograła 1:0. Jedyną bramkę strzelił Pierre-Emerick Aubameyang.

• KONIEC MECZU

Goście długo przebijali się przez obronę Eintrachtu, ale w końcu udało się zdobyć decydującą bramkę. Tym samym BOrussia zagra w półfinale Pucharu Niemiec, którego losowanie odbędzie się jutro wieczorem.

• 90. min. + 3

Koniec! BVB w półfinale!

3 minuty doliczone

• 89. min.

Zmiana. Hofmann zmienia Mkhitaryana.

• 88. min.

Borussia od razu uspokaja tempo gry. Dwie minuty do końca. Wszystko wskazuje na to, że ekipa z Dortmundu zagra w półfinale Pucharu Niemiec.

• 83. min.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Aubameyang dostaje piłkę na głowę i pakuje piłkę do siatki!

• 83. min.

GOOOOL!

• 81. min.

Aubameyang dostaje fantastyczną piłkę od Lewandowskiego, ale zamiast uderzyć z pierwszej piłki zaczął kombinować i... znów obrońcy wybijają.

• 77. min.

Lewandowski dostaje dobrą piłkę, momentalnie jednak na środku pojawia się kilku obrońców Eintrachtu. Polak próbuje więc odegrać na skrzydło do Aubameyanga, jednak robi to za lekko.

• 76. min.

Fani Borussii we Frankfurcie jak zwykle spisują się na medal.

• 73. min.

Dobra akcja gospodarzy, trzech na trzech, jednak końcowe podanie jest za długie i wciąż nie ma bramek. Do tego chwilę później fauluje Flum i otrzymuje żółtą kartkę.

• 70. min.

Ładna, kombinacyjna akcja Borussii, Lewandowski wpada w pole karne i znów jest przewracany. Sędzia jednak nie ma zamiaru podyktować karnego.

• 65. min.

Kolejny dowód na to, że piłkarze Eintrachtu nie są dziś zbyt gościnni

• 63. min.

Mkhitaryan próbuje z dystansu, również niecelnie...

• 60. min.

Lewandowski faulowany na dwudziestym metrze. Polak wybiegał na czystą pozycję, ale został brutalnie sfaulowany przez obrońcę gospodarzy, który odziwo nie otrzymał kartki...

• 58. min.

Kapitalna okazja dla Eintrachtu! Meier dostaje piłkę na szóstym metrze, ale za długo zwlekał ze strzałem i zaczął kombinować, przez co stracił futbolówkę.

• 56. min.

Sahin dośrodkowuje ze stałego fragmentu, piłka wpada na piąty metr, Sokratis dostawił nogę, ale piłka poleciała w trybuny.

• 54. min.

I znów faul. Lewandowski pada ofiarą Zambrano

• 52. min.

Bardzo twardy mecz we Frankfurcie...

• 50. min.

Okazja dla gospodarzy, doskonałe podanie do Junga, który miał mnóstwo miejsca na prawej stronie, jednak zanim dobiegł on do pola karnego, defensorzy BVB zdołali go dogonić i z akcji nic nie wyszło.