27.01.2016, godzina 16:00

Dynamo Kijów

2 0

• Witamy serdecznie, już za kilka minut rozpocznie się pierwszy sparing Lecha Poznań podczas zgrupowania w Hiszpanii. Rywalem - Dynamo Kijów, klub byłego lechity Łukasza Teodorczyka

• Skład Lecha Poznań:

Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Paulus Arajuuri, Marcin Kamiński, Tamas Kadar - Łukasz Trałka, Abdul Aziz Tetteh - Sisi, Karol Linetty, Szymon Pawłowski - Maciej Gajos

• Skład Dynama Kijów:

Shovskovskyi - Veloso, Antunes, Dragovic, Gonzalez, Vida, Buyalskii, Khacheridi, Rybalka, Gusiev, Teodorczyk

• 1. min.

Początek spotkania! Rozpoczęli lechici, Maciej Gajos podał do Karola Linettego

• 1. min.

Piłkarze Lecha zagrają w całych niebieskich strojach, z kolei rywale - na biało. Mecz rozgrywany jest w ośrodku treningowym w Marbelli. Trybuny kameralnego stadionu są jednak puste, choć pogoda dobra, świeci słońce, jest ciepło.

• 7. min.

Dzisiaj w ekipie rywali w ataku ten piłkarz. Pamiętacie? :)

• 9. min.

Początek meczu bardzo spokojny. Dynamo nie bardzo ma ochotę prowadzić grę, Lech też nie kwapi się do ataków

• 10. min.

Pierwszy strzał Lecha! Maciej Gajos próbował zaskoczyć bramkarza Dynama uderzeniem z dystansu. Strzelił jednak w środek bramki

• 14. min.

Szansa na dobrą akcję dla Lecha. Sisi podał w tempo do Gajosa, ale pełniący dziś rolę napastnika Kolejorza piłkarz źle przyjął piłkę w polu karnym rywali

• 20. min.

Dynamo teraz częściej pod polem karnym Lecha, ale Ukraińcy nie potrafią przebić się przez obronę Lecha i zagrozić bramce Buricia

• 23. min.

Ależ szansa Dynama! Łukasz Teodorczyk próbował zaskoczyć uderzeniem głową Jasmina Buricia. Bramkarz Lecha przytomnie sparował piłkę na poprzeczkę!

• 28. min.

Łukasz Teodorczyk nie ma łatwego życia dzisiaj w ataku Dynama. Na krok nie odpuszcza go Abdul Aziz Tetteh :)

• 31. min.

Pierwsze zmiany w Dynamie: Danilo Silva za Vitorino Antunesa, a Denis Garmasz zmienił Witalija Bujalskiego

• 36. min.

Kolejną akcję Dynama przerywa Kadar wybijając piłkę na rzut rożny. Pierwszy taki stały fragment w meczu

• 41. min.

Naprawdę chcielibyśmy wam napisać o pięknych strzałach, efektownych akcjach i cudownych podaniach, ale ich... nie ma. Dynamo przejęło kontrolę nad meczem, a Lech niewiele jest w stanie wskórać. Lekka nuda

• 43. min.

Wreszcie składna akcja Lecha! Szymon Pawłowski przedarł się lewym skrzydłem i wyłożył piłkę Sisiemu. Hiszpan kopnął mocno, bez namysłu ale prosto w ręce bramkarza Dynama, który miał jeszcze drobne problemy ze złapaniem piłki. Ach, gdyby tak celniej przymierzył...

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Lech remisuje z Dynamem 0:0

Początek drugiej połowy - rozpoczynają rywale z Ukrainy

• 47. min.

Dwie zmiany w Lechu - wchodzą Dawid Kownacki i Gergo Lovrencsics, a schodzą Sisi i Tomasz Kędziora

• 47. min.

W ekipie Dynama jedna zmiana. W drugiej połowie nie zobaczymy już Teodorczyka, w jego miejsce zagra Junior Moraes