(8)

Liczba oddanych głosów: 12

• KONIEC MECZU

90. min. + 2

Igor Angulo kolejny raz zapewnił Górnikowi Zabrze zwycięstwo. Tym razem jego ofiarą była Chojniczanka Chojnice, która przegrał pierwszy mecz półfinału Pucharu Polski 1:3.

• 90. min. + 2

Górnik ma wielu młodych piłkarzy, ale zaczął grać bardzo mądrze, na czas, jak doświadczony zespół.

• 89. min.

Górnik wciąż ma kłopoty z opuszczeniem własnej połowy. Sędzia doliczył cztery minuty. Ale pachnie tu jeszcze golem. Czujecie?

• 86. min.

Pietruszka szaleje na lewym skrzydle! Dośrodkowuje w pole karne, ale za każdym razem strzały jego kolegów broni Loska. Tu naprawdę mógł być remis...

• 85. min.

Obudzili się gospodarze! Szkoda, że tak późno...

• 81. min.

Szansa dla Chojniczanki! Ale akcję przerwał gwizdek sędziego. Był spalony.

• 78. min.

Riposta Górnika! Angulo strzela! Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

• 76. min.

Kolejna szansa gospodarzy! Ale czujną interwencję zanotował Loska.

• GOOOOOOL

73. min.

GOOOOL! Kapitalne uderzenie Piotra Kieruzela z rzutu wolnego! Piłkarz Chojniczanki strzelał z około 30. metra.

• 67. min.

Kurzawa zmylił bramkarza, ale zmarnował karnego. Trafił tuż obok słupka.

• 66. min.

Głupi faul Wołąkiewicza! Szymon Marciniak korzysta z VAR-u! Werdykt? Rzut karny!

• GOOOOOOL

63. min.

GOOOOOL! Kądzior fantastycznie wyszedł do prostopadłej piłki i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza.

• 58. min.

To powinna być bramka kontaktowa, ale Mikołajczak strzelił wprost w bramkarza...

• 53. min.

Kurzawa strzela! Wolsztyński strącił jeszcze piłkę, a ona ląduje w siatce! Gola jednak nie ma. Był spalony.

• 51. min.

Angulo chciał ładnie odegrać piętą piłkę do Kurzawy, ale zrobił to niecelnie. Jednak futbolówka i tak znalazła się pod nogami najlepszego asystenta Lotto Ekstraklasy, lecz jego strzał był niecelny.

• 49. min.

Podgórski zdecydował się na strzał z dystansu. Ale nie była to dobra decyzja. Nieco inne zdanie może mieć tylko kibic, który złapał piłkę. Może uda się mu ją zabrać do domu?

Ruszyła druga połowa

• PRZERWA

Koniec pierwszej połowy. Pierwsze dwadzieścia minut było bardzo wyrównane. Chojniczanka wyglądałą dobrze na tle wicelidera ekstraklasy, ale potem do akcji wkroczy łAngulo. Zdobył dwie bramki i wydaje się, że sprawa awansu powoli staje się przesądzona.

• 43. min.

Chaos, chaos, chaos - tak można opisać ostatnie minuty pierwszej połowy. Liczba niedokładnych podań była niemal większa od tych precyzyjnych.