(19)

Liczba oddanych głosów: 24

• PILNE

90. min. + 4

Koniec meczu w Londynie! Chelsea przegrywa na własnym stadionie aż 0:3 i tylko cud uratuje ich przed odpadnięciem z Ligi Mistrzów. Bohaterem Bayernu Robert Lewandowski, który zdobył bramkę i zanotował dwie asysty.

• 90. min. + 3

Coutinho otrzymał piłkę w polu karnym Chelsea, ale poślizgnął się na murawie.

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

Rzut rożny dla Bayernu. Goretzka wygrał pojedynek o piłkę, uderzył na bramkę Chelsea, ale ta trafiła w nogi jego partnerów.

Ostatnia zmiana w Bayernie. Goretzka wchodzi w miejsce Thiago Alcantary.

• 88. min.

Abraham czekał przed bramką Neuera, ale Mount oddał bardzo słaby strzał, który nie mógł zaskoczyć bramkarza Bayernu.

• 85. min.

Zmiana w Bayernie. Tolisso wchodzi w miejsce Gnabry'ego.

• 84. min.

Niecelne uderzenie Alaby z rzutu wolnego.

• 83. min.

Sędzia zmienia decyzję po analizie VAR. Alonso ukarany czerwoną kartką za uderzenie Lewandowskiego w twarz bez piłki.

• 83. min.

Przerwa w grze. Sędzia analizuje zdarzenie z Alonso, oglądając powtórki.

• 82. min.

Żółta kartka dla Alonso za uderzenie Lewandowskiego łokciem w twarz, tuż przed polem karnym.

• 81. min.

Akcja Chelsea, Willian miał mnóstwo czasu na oddanie strzału, ale upada w polu karnym Bayernu. Zdaniem sędziego, rzutu karnego nie było.

• 81. min.

Strata piłki przez Bayern, Gnabry fauluje Williana w środku pola.

• 79. min.

Świetna piłka od Pedro wzdłuż bramki, ale znowu zabrakło piłkarza Chelsea, który mógłby dostawić nogę.

• 76. min.

Dla Lewandowskiego to 11. gol w obecnym sezonie Ligi Mistrzów, dzięki czemu powrócił na pozycję lidera klasyfikacji strzelców.