Koniec meczu!

Marqunhos z dystansu! Będzie rzut rożny

Spotkanie zostało przedłużone o dwie minuty

• 88. min.

Ależ zaskoczenie śmiech w nawiasie Verratti ukarany żółtą kartką. Tym razem za kłótnie z arbitrem

• 86. min.

Już jesteśmy pod bramką BVB! Neymar strzela, ale wprost w obrońcę

• 84. min.

Hakimi zmarnował doskonałą okazję

• 84. min.

Trzeba pochwalić Piszczka, który rozgrywa naprawdę dobre spotkanie

• 81. min.

Kosmiczny mecz

• 79. min.

Neymar trafił w spojenie!

• GOOOOOOL

78. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Haaland! On jest niesamowity! To jego 10. gol w Lidze Mistrzów w tym sezonie! Co za bomba sprzed pola karnego!

• GOOOOOOL

74. min.

GOOOOOOL! Kosmiczna akcja Mbappe, który minął czterech rywali i zagrał do Neymara, a Brazylijczyk tylko dostawił nogę

• 73. min.

Co tu się dzieje! Zabójcze tempo spotkania!

• 70. min.

Sancho zagrał na skrzydło do Hakimiego, który podał wzdłuż bramki do Guerreiro! Strzał Portugalczyka został obroniony, ale dobitka Haalanda była skuteczna

• GOOOOOOL

70. min.

GOOOOOOOOOOL! Borussia obejmuje prowadzenie! Haaland!

• 66. min.

Mbappe! Broni Burki! Dobija Neymar! Ale niecelnie

• 64. min.

Mbappe z ostrego kąta! Ale wprost w bramkarza

• 61. min.

Kurzawa uciekł Piszczkowi na skrzydle, ale potem popisał się bezsensownym przerzutem. Zmienił stronę tyle tylko, że nie było tam żadnego gracza gości