Koniec meczu! Błękitni pokonali Lecha 3:1! Rewanż za tydzień w Poznaniu!

3:1 Błękitni!!! Co się dzieje w Stargardzie. Świetny strzał Kosakiewicza!

• 81. min.

Inczewski za Gajdę w Błękitnych. A w Lechu gra Ubiparip za Pawłowskiego.

• 74. min.

Ależ szansa dla Błękitnych. Gutowski podawał wzdłuż bramki, ale za mocno, by ktokolwiek mógł sięgnąć piłki.

• 70. min.

Straszne zamieszanie. Poczobut ukarany kartką za faul, Ufnal za dyskusje, Gajda też.

• 68. min.

Kolejna zmiana w Lechu. Drewniak za Linettego.

• 67. min.

Żółta kartka dla Gajdy i Sadajewa po przepychance w polu karnym.

• 65. min.

Zmiana w Lechu. Kędziora za Ceesaya.

• 64. min.

2:1 dla Błękitnych! Znów Pustelnik. Znów po rzucie rożnym. Tym razem głową, pod poprzeczkę.

• 60. min.

Jest próba odpowiedzi Lecha. Strzela Kownacki, ale wprost w Ufnala.

• 58. min.

Groźne dośrodkowanie Błękitnych w pole karne, Burić piąstkuje na aut.

• 54. min.

Remis! Cudowny gol Pustelnika! Świetne dośrodkowanie i jeszcze lepsze uderzenie.

• 54. min.

Groźnie pod bramką Buricia. Piłka po strzale Wiśniewskiego odbija się od nogi obrońcy i o mały włos nie przelobowała bramkarza Lecha. Rzut rożny!

• 50. min.

Od samego początku drugiej połowy Błękitni w natarciu. Teraz mieli rzut rożny. Dośrodkowanie wybili jednak obrońcy Lecha.

Gramy! Druga połowa. Bez zmian w obu drużynach. W Stargardzie wieje, a w drugiej połowie z wiatrem będą grać Błękitni. Czy to im pomoże?

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Lech prowadzi 1:0 w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Polski z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Gola w 9. minucie strzelił Sadajew.

• 43. min.

Douglas z Pawłowskim próbowali "rozklepać" obronę Błękitnych, ale ci byli czujni.

• 39. min.

Sadajew podaje między dwóch obrońców do Pawłowskiego, ten strzela nad bramką. Chwilę później gwizdek sędziego - był spalony.