Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

• Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Odśwież
    41
    Zobacz bramki z wtorkowych spotkań LM na Zczuba.tv

Bayern Monachium przez cały czas kontrolował przebieg meczu, a obie bramki padły w podobnych sytuacjach. Zarówno w 13, jak i 37 minucie po dośrodkowaniach ze skrzydła piłkę z kilku metrów do bramki wpychał Ivica Olić. Druga połowa pozbawiona była emocji i efektownej gry. Marsylia wymieniała podania nie zbliżając się do bramki Neuera, a Bayern spokojnie czekał na okazję do kontry. Biorąc pod uwagę dwumecz, obie drużyny dzieliła różnica kilku klas i Bawarczycy zasłużenie zagrają w półfinale. Rywalem będzie prawdopodobnie Real Madryt, który w środę postara się nie roztrwonić trzybramkowej przewagi z pierwszego meczu.

90. min. +2 Koniec meczu. Bayern, który w dwumeczu był zdecydowanie lepszy, w pełni zasłużenie awansował do półfinału.

90. min. Arbiter dolicza dwie minuty. Ostatnie 120 sekund Marsylii w tej edycji LM.

87. min. Końcowe minuty toczone w żółwim tempie. Obie drużyny z chęcią znalazłyby już się w szatni.

84. min. Cheyrou przyjął piłkę przed polem karnym i zdecydował się na strzał. Piłka ani przez moment nie zmierzała w kierunku bramki.

83. min. Kolejna składna akcja Marsylii, jednak ponownie Azpilicueta znalazł się na spalonym.

81. min. Dzięki temu, że Marsylia długo rozgrywa piłkę w drugiej połowie, zmniejszyła się różnica w posiadaniu piłki (52%-48% na korzyść gospodarzy).

78. min. Druga połowa jest strasznie uboga w sytuacje bramkowe. Najlepszą w 66 minucie zmarnował Brandao.

75. min. Zmiana także w drużynie gospodarzy. Bohatera Moonachium Olicia zmienia Mario Gomez.

74. min. Gignac w miejsce Brandao.

67. min. Zmiana w Bayernie. Pranjić za Kroosa.

66. min. Najlepsza okazja Marsylii w dzisiejszym spotkaniu. Po koronkowej akcji, piłka spadła na głowę ustawionego na piątym metrze Brandao. Napastnik gości nie potrafił skierować jej do niemal pustej bramki.

64. min. Fanni przytrzymywany przez Alabę. Żółta kartka dla gracza gospodarzy.

63. min. Boisko opuszcza Remy. W jego miejsce Kabore.

61. min. Kroos poluje na bramkę. Tym razem przy próbie z 30 metrów ponownie piłka przeleciała obok słupka bramki Mandandy.

59. min. Prostopadła piłka piłka do napastników, jednak Remy znalazł się na pozycji spalonej.

50. min. Nudne pierwsze minuty drugiej połowy. Piłkę rozgrywają w ataku pozycyjnym goście, ale nie są w stanie oddać strzału na bramkę Neuera.

46. min. Zmiana w szeregach Marsylii. Amalfitano wchodzi w miejsce Morela.

46. min. Piłkarze Bayernu rozpoczęli drugą połowę.

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy.

45. min. Do pierwszej połowy doliczamy jedną minutę.

43. min. Marsylia, która w dwumeczu przegrywa już 0:4, nie wygląda na drużynę, która przyjechała do Monachium po wygraną. Francuzi przez znaczną część meczu pozostają na własnej połowie.

40. min. Rafinha zmienia Mullera. W międzyczasie żółtą kartką ukarany M'Bia.

37. min. Olić trafia po raz drugi! Alaba odzyskał piłkę przy narożniku boiska pod własną bramką i ruszył sprintem do kontrataku. Następnie oddał piłkę do Ribery'ego, który utrzymał tempo akcji i oddał ją ponownie do obrońcy Bayernu. Alaba dograł wzdłuż bramki do Olicia, a ten ponownie zapakował piłkę do bramki.

33. min. Kolejna próba aktywnego Kroosa, który przebiegł z piłką dwadzieścia metrów i zza pola karnego uderzył w kierunku krótszego słupka. Zabrakło centymetrów.

30. min. Dwa rzuty rożne dla gospodarzy w krótkim odstępie czasu. Za pierwszym razem Mueller główkował prosto w ustawionego przy słupku Mandandę.

27. min. Dwie kapitalne interwencje Mandandy! Najpierw Kroos strzelił z szesnastu metrów, a następnie Tymoszczuk spróbował z 30 metrów z woleja. Bramkarz OM obie piłki odbił przed siebie.

25. min. Kolejny przechwyt Ribery'ego po lewej stronie boiska. Pomocnik Bayernu po wymianie piłki z Kroosem oddał strzał z 20 metrów. Kilka metrów nad poprzeczką.

21. min. Bayern nadal napiera. Po dwóch rzutach rożnych w krótkim odstępie czasu, tym razem piłkę z rzutu wolnego wrzucał Kroos. Nie znalazła ona w polu karnym żadnego z jego partnerów.

20. min. Wszyscy fani kibicują na stojąco. Trudno się dziwić - Bayern prowadzi w dwumeczu 3:0.

17. min. M'Bia miał wyłożoną piłkę na szesnasty metr i zdecydował się na techniczny strzał wewnętrzną częścią stopy. Jego uderzenie w kierunku długiego rogu bramki w fenomenalnym stylu obronił Neuer.

13. min. Gol! Olić! Ribery mija trzech obrońców i dogrywa prawą nogą wzdłuż bramki. Olić pakuje piłkę do siatki z pięciu metrów!

11. min. Jeremy Morel strzela z jedenastu metrów, ale piłkę nogami wybija Neuer!

10. min. Pierwsze dziesięć minut zdecydowanie pod dyktando gospodarzy.

8. min. Tym razem prawą stroną atakował Lahm, jednak jego dośrodkowanie było niedokładne.

7. min. Bardzo aktywny w pierwszych minutach jest Ribery. To właśnie po faulu na nim Bayern ma rzut wolny z wysokości pola karnego.

2. min. Ribery dograł prostopadle, ale Kroos uderzył wysoko nad poprzeczką.

1. min. Rozpoczęli.

20:42 Obie drużyny wychodzą na plac gry. Za moment początek rewanżowego spotkania o półfinał LM.

20:30 Przed meczem:
    W tym sezonie dobre występy w Lidze Mistrzów, to jedyne, czym mógł się pochwalić Olympique Marsylia. W pierwszym meczu ćwierćfinału LM na Stade Velodrome Francuzi przegrali jednak z Bayernem Monachium 0:2 po bramkach Mario Gomeza i Arjena Robbena.