26.02.2011, godzina 18:30

Bayern Monachium

1 3
  • na ?ywo

Wi�cej o wydarzeniu

Bundesliga. Koronacja Borussii w Monachium

- Borussia jest mistrzem! - ryczeli fani z Dortmundu po zwycięstwie z Bayernem 3:1. - Wszyscy myślą, że mamy już tytuł, ale my z radością poczekamy, aż rywale stracą matematyczne szanse, by nas dogonić - mówi Jakub Błaszczykowski.

Bundesliga. Kicker: Borussia zamknęła usta ostatnim sceptykom

PRZEGLĄD PRASY. W sobotnim szlagierze Bundesligi Borussia Dortmund z dwoma Polakami w składzie pokonała 3:1 Bayern Monachium. ?Borussia tym zwycięstwem zamknęła usta ostatnim sceptykom, którzy do wczoraj nie wierzyli, że Westfalczycy zdobędą w tym roku tytuł mistrza Niemiec? - ogłosił w internetowym wydaniu prestiżowy Kicker.

Bundesliga. Z Bayernem jak z Wisłą. Lewandowski: Z Meczu na mecz czuje się pewniej

- Gdy na odprawie usłyszałem, że Borussia nie pokonała Bayernu w Monachium od 19 lat, przypomniało mi się że z Lechem wygrałem z Wisłą w Krakowie po 17. Pomyślałem, dlaczego mielibyśmy się nie przełamać? Cieszymy się, bo dzięki temu zwycięstwu mamy aż 16 punktów więcej od Bayernu, który zawsze mierzy w mistrzostwo - mówi Robert Lewandowski po sobotnim zwycięstwie Borussii z Bayernem 3:1.

Bundesliga. Piszczek przed meczem z Bayernem: Przypilnuję Ribery'ego

PRZEGLĄD PRASY. - Klasowy zawodnik, ale nie odczuwam strachu. Będę chciał go przypilnować, żeby nie sprawił zagrożenia pod naszą bramką - tak o Francku Ribery'm mówi Łukasz Piszczek w rozmowie z ?Super Expressem?. Relacja na żywo z meczu Bayern Monachium - Borussia Dortmund od 18.30 na Sport.pl.