(4)

Liczba oddanych głosów: 5

• Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne.

Sport.pl - to jest Twój LIVE.

• Górnik Zabrze wysoko przegrywa z AS Trencin, bo aż 1:4 i zawodnicy Marcina Brosza żegnają się z Ligą Europy. Bramkę honorową dla Górnika zdobył Daniel Smuga.

Liga Europy. AS Trenczyn - Górnik Zabrze. Kolejna kompromitacja polskiego klubu. Górnik wysoko przegrywa na wyjeździe

Górnik Zabrze przegrał wyjazdowe spotkanie z AS Trenczyn (1:4), przez co zakończył swój udział w kwalifikacjach Ligi Europy (dwumecz zakończył się wynikiem 1:5). Jedyną bramkę dla zabrzan zdobył najlepszy strzelec zespołu w tym sezonie, Daniel Smuga, który niespodziewanie spotkanie rozpoczął na ławce.

• KONIEC MECZU

90. min. + 2

Koniec meczu!

Podwójna zmiana w Trenczynie.

W okolicach pola karnego piłkę holował Cataković. Zabrzanie próbowali blokować, ale na niewiele to się zdało. Cataković zatrzymał sobie piłkę na linii pola karnego i spokojnie uderzył pod poprzeczkę bramki Loski.

GOOOOOOOOOOOL

Hamza Cataković

• 89. min.

Aut dla Górnika przy polu karnym gospodarzy, ale piłkę przejmują Słowacy.

• 86. min.

Zmiana w Trenczynie

Schodzi Philip Azango, wchodzi Osman Bukari.

• 84. min.

To powinno być 4:1. Azango próbował pokonać Loskę, który odbił do środka. Futbolówkę przejął Cataković, ale jego uderzenie z linii bramkowej wybił Suarez.

• 83. min.

Zabrzanie już chyba stracili nadzieje na korzystny rezultat, ponieważ bez większego animuszu atakują rywali i nie starają się wywierać większego pressingu w okolicy środka boiska.

• 81. min.

Gospodarze skutecznie się bronią i starają się jeszcze zaatakować na bramkę Górnika.

• 77. min.

Ależ zamieszanie w polu karnym. Angulo źle zagrał i piłkę przejął Azango. Ten mocno uderzył, czym sprawił wiele problemów Losce. Golkiper Górnika nie złapał futbolówki. Jeszcze Mance starał się lobować piłkę, ale Loska zdołał zagarnąć piłkę.

• 75. min.

Trenczyn próbuje dobić Górnika, ale dużo niedokładności ze strony gospodarzy i piłkę przejęli zabrzanie.

• 73. min.

Zmiana w Górniku

Schodzi Jesus Jimenez, wchodzi Adam Ryczkowski

• 72. min.

Górnik próbował zaatakować. Smuga zagrał do Jimeneza, który był w okolicach linii końcowej boiska. Hiszpan odegrał do Smugi, który próbował dośrodkować, ale za nisko.

• 70. min.

Górnik buduje akcje od swojego pola karnego.

• 67. min.

Z dośrodkowaniem radzą sobie zabrzanie, chcieli wyprowadzić kontrę, ale gospodarze zabrali piłkę Żurkowskiemu.

• 67. min.

Korner dla Trenczyna

• 65. min.

Gospodarze starają się uspokoić grę i utrzymać się dłużej przy piłce, aby Górnik nie miał szansy wyprowadzić swojej akcji.