Barcelona zdemolowała Valencię. 7-0! [ZAPIS RELACJI]

• środa, 03 lutego 2016
  • 90. min. + 2

Sędzia ukrócił męki piłkarzy Valencii. Koniec! Rewanż, który odbędzie się za tydzień, będzie tylko formalnością. Nieziemska gra Barcelony, cztery gole Suareza i hat-trick Messiego. Dziękujemy za śledzenie relacji!

Czeryszew oddał strzał rozpaczy. Obok bramki.

• 90. min. + 1

Neymar jeszcze szukał swojego gola, ale wywalczył tylko rzut rożny.

No, to Barcelona chyba awansuje do finału Pucharu Króla. Raczej nie przegra w rewanżu ośmioma bramkami.

• GOOOOOOL

88. min.

7-0! Suarez! Pokonał Ryana strzałem w bliższy słupek po asyście Ardy Turana.

• 83. min.

Adriano dośrodkował z lewego skrzydła do Suareza, który zamknął akcję na długim słupku.

• 83. min.

6-0! Hat-trick Suareza!

• 75. min.

Parejo stracił piłkę, Messi mu ją odebrał i pokonał Ryana. Hat-trick Argentyńczyka!

• 75. min.

5-0! Messi!

• 71. min.

Adriano zmienił Albę. To ostatnia zmiana w Barcelonie.

• 69. min.

Gol Czeryszewa! Ale został nieuznany, Rosjanin był na minimalnym spalonym. Szybka kontra Barcelony, Messi minął wychodzącego z bramki Ryana, ale za daleko wypuścił sobie piłkę.

• 61. min.

Barcelona nie zwalnia ani trochę. Neymar właśnie wywalczył rzut rożny. Barca rozegrała go krótko i nieoczekiwanie z woleja uderzył Jeremy Mathieu! Ryan z trudem odbił piłkę na kolejny rożny.

• 61. min.

Marc Bartra zmienia Gerarda Pique.

• GOOOOOOL

59. min.

4-0 dla Barcelony! Messi! Suarez zagrał piętą w pole karne do Argentyńczyka, ten minął dwóch rywali i pokonał bezradnego Ryana. Demolki ciąg dalszy.

• 58. min.

Fani Barcelony są w ekstazie większej niż po golach swoich ulubieńców. Na boisko wszedł Denis Czeryszew! Niesamowite sceny na Camp Nou. Rosjanin zmienił Joao Cancelo.

• 57. min.

Messi na luzie minął dwóch obrońców, ale strzelił z linii pola karnego tuż obok słupka.

• 55. min.

Piłka nieco przypadkowo znalazła się w polu karnym pod nogami Busquetsa, ale ten uderzył nad poprzeczką.

• 53. min.

Neymar dośrodkował z rzutu rożnego, a Pique uderzył tuż nad poprzeczką.

• 51. min.

Valencia od kilku chwil cały czas utrzymuje się w okolicach pola karnego Barcelony i wywalczyła kolejny rzut rożny. Jednak Barcelona może się wydostać z własnej połowy dzięki niedokładnemu podaniu Andre Gomesa.

• 50. min.

Parejo dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale Mathieu wybił tę piłkę na rzut rożny.

• 47. min.

Sergi Roberto zmienił Andresa Iniestę. Za to w Valencii rozgrzewa się Denis Czeryszew, który dostał owację od kibiców Barcelony. Dlaczego? To przez jego występ w meczu z Las Palmas (gdy był nieuprawniony) z rozgrywek wyrzucono Real Madryt, z którego jest wypożyczony.

Zaczynamy drugą połowę!

• 45. min. + 2

Przerwa! Barcelona masakruje Valencię. 3-0 to minimalny wymiar kary - Messi trafił jeszcze w poprzeczkę, a Neymar w słupek z rzutu karnego. W dodatku "Nietoperze" będą musiały grać drugą połowę w osłabieniu.

Neymar zmarnował rzut karny! Postanowił wykonać go bez rozbiegu i trafił w słupek. Ryan i tak wyczuł jego intencje.

• 45. min. + 1

Rzut karny dla Barcelony i czerwona kartka dla Shkodrana Mustafiego! Fenomenalne podanie do Messiego na kilkadziesiąt metrów, Argentyńczyk wyszedł sam na sam, ale został sfaulowany przez Mustafiego. Zasłużona czerwona kartka.

Minuta doliczona.

• 45. min.

Nie wiadomo czy Feghouli chciał przyjąć piłkę głową czy przypadkowo odbiła się od niej, ale Algierczyk stracił piłkę. Barcelona ruszyła z błyskawiczną kontrą; Suarez podał do Messiego, który trafił w poprzeczkę! Wyśmienita okazja zmarnowana.

• 44. min.

Busquets leży na murawie, ma jakiś problem. Ucierpiał w walce o piłkę z Rodrigo Moreno.

• 41. min.

Valencia próbuje coś zrobić w ofensywie, ale atakuje zbyt małą liczbą graczy, by móc jakkolwiek zagrozić rywalom. Teraz "Nietoperze" wywalczyły rzut rożny, ale wrzutka Parejo okazała się niecelna.

• 38. min.

Barcelona ciągle bawi się z Valencią, nic się nie zmienia. Teraz w polu karnym przewracał się Neymar, ale nie było mowy o podyktowaniu rzutu karnego.

• 33. min.

Piłkarze Valencii chyba zobaczyli tę statystykę i chcieli ją poprawić, ale strzał z dystansu był bardzo niecelny. Za to Neville przeprowadza zmianę - Barbosa schodzi, w jego miejsce pojawił się Feghouli. Nie wiadomo, czy to kwestia kontuzji.

• 32. min.

W strzałach celnych jest 3-1 - perfekcyjna skuteczność Barcelony.

• 30. min.

Iniesta podał w pole karne do Messiego - piłka minęła Neymara i Suareza - a Messi zachował zimną krew i pewnie pokonał Ryana. 3-0, absolutna demolka!

• GOOOOOOL

29. min.

3-0. Niesamowite!

• 24. min.

Pique jest spóźniony i fauluje, przez co dostaje żółtą kartkę.

• 22. min.

Valencia ma już nawet problemy z wyjściem z własnego pola karnego, tak wysoki i skuteczny jest pressing Barcelony. Posiadanie piłki 71 do 29 dla gospodarzy.

• 21. min.

Piłkarze Barcelony bawią się z zawodnikami Valencii, którzy bronią się bardzo głęboko. Bo co innego im pozostało?

• 17. min.

Nieco za mocne podanie Messiego do Iniesty i Valencia zaczyna od bramki.

• 14. min.

Żółta kartka dla Iniesty za zagranie ręką.

• 12. min.

Piękne podanie Busquetsa do Vidala w pole karne, który wycofał piłkę do Suareza. Urugwajczyk pewnie podwyższa na 2-0! Valencia nie istnieje.

• 12. min.

Barcelona 2-0!

• 10. min.

Strzał Barbosy tuż sprzed pola karnego zablokowany. Barcelona ruszyła z szybką kontrą, Suarez oddał piłkę Messiemu, ale Argentyńczyk zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

• 8. min.

Neymar przejął piłkę na środku boiska i po rajdzie przez 20-30 metrów podał piłkę do Suareza, który pewnym strzałem pokonał Ryana w długi róg.

• GOOOOOOL

7. min.

Barca przeważała i strzela gola! 1-0!

• 3. min.

Ciekawie zapowiadał się atak Valencii, ale wrzutka na Andre Gomesa nieco niecelna i Barcelona odzyskała piłkę.

• Zaczęli!

• Już za chwilę rozpocznie się spotkanie.

• W Valencii zadebiutuje na lewej obronie sprowadzony w końcówce okna transferwego Guilherme Siqueira. Za to na ławce usiądzie wypożyczony z Realu Madryt Denis Czeryszew.

• Skład Valencii: Ryan; Barragan, Mustafi, Aderllan Santos, Siqueira; Barbosa, Parejo, Andre Gomes; Cancelo, Rodrigo, Gaya.

• Skład Barcelony: Ter Stegen; Vidal, Pique, Mathieu, Alba; Turan, Busquets, Iniesta; Messi, Suarez, Neymar.

• Barcelona jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Wygrała osiem spotkań z rzędu, natomiast Valencia cały czas znajduje się w fatalnej formie. W lidze pod wodzą Gary'ego Neville'a jeszcze nie wygrała.

• Zapraszamy na relację z pierwszego meczu półfinału Pucharu Króla - Barcelona - Valencia.