2. De Villiers/Von Zitzewitz Toyota (00:05:41)
3. Roma/Perin Mini (00:06:44)
4. Hołowczyc/Fortin Mini (00:08:10)
5. Gordon/Campbell Hummer (00:16:23)

20:02 Al-Attiyah na mecie. Katarczyk stracił dokładnie 16 minut do Krzysztofa Hołowczyca. Polak spadnie na czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej. Liderem zostanie ponownie Stephane Peterhansel

19:47 Krzysztof Hołowczyc dojechał do mety. W tym momencie Polak jest piąty. Do Peterhansela 10 minut 51 sekund. Drugi na czwartym etapie był Terranova, trzeci De Villiers

19:36 Luc Alphand: Hołowczyc jest jednym z faworytów - CZYTAJ WIĘCEJ »

19:22 Robby Gordon jadący Hummerem dojechał do Al-Attiyaha, by pomóc mu przy naprawie samochodu. Najprawdopodobniej Amerykanin nie był w stanie nic zrobić i ruszył dalej.

19:21 Hołowczyc i czterech kolejnych rywali zajechało na szósty pomiar czasu. Co ciekawe w czołówce brakuje Nassera Al-Attiyaha, który dotychczas był najszybszy... Mozliwe, że Katarczyk zaliczył jakiś defekt maszyny

18:58 Piąty pomiar czasu i Hołowczyc piąty w prowizorycznej klasyfikacji generalnej... Polak w tym momencie traci do Peterhansela 5 minut i 50 sekund, do Al-Attiyaha trochę ponad pięć minut.

18:39 Adam Małysz z 47. czasem przekroczył drugi punkt pomiarowy. Do trzeciego checkpointu Polak jeszcze nie dojechał

18:10 Wyniki czwartego pomiaru czasu pokazują, że Hołowczyc mnóstwo stracił do Al-Attiyaha - w tym momencie Katarczyk jest szybszy od Polaka o ponad sześć minut. To oznacza, że w prowizorycznej klasyfikacji generalnej Hołowczyc miałby 23 sekundy straty do Al-Attiyaha.

Hołowczyc i pozostali Polacy w obiektywie - kapitalne zdjęcia z Rajdu Dakar »

17:25 Fantastycznie jedzie Peterhansel. Kierowca, który stracił wczoraj pozycję lidera na rzecz Krzysztofa Hołowczyca zniwelował wszystkie straty z poprzedniego etapu i wypracował sobie dodatkową przewagę 33 sekund nad Polakiem i Al-Attiyahem.

17:20 Trzeci pomiar czasu i coraz wolniejszy Hołowczyc. Polak traci w tym momencie 3:55 minuty do Al-Attiyaha, 2:31 do Romy. Świetnie radzi sobie Giniel De Villier. W prowizorycznej klasyfikacji generalnej kierowca rodem z RPA zrównał się czasem z Hołowczycem!

17:12 Wśród motocyklistów bryluje Marc Coma. Hiszpan goni lidera klasyfikacji Cyrila Depresa. Francuz jest w tym momencie drugi. Motocykliści przejechali już przez czwarty punkt pomiaru czasu.

17:02

16:59 Słaby wynik Hołowczyca na drugim pomiarze czasu. Około 100 kilometrów za nami, Polak stracił do Romy minutę i 19 sekund. Czterech graczy przekroczyło już drugą bramkę pomiarową. Hołowczyc jest wśród nich najwolniejszy...

16:44 Robby Gordon, jeden z faworytów do zwycięstwa w kategorii samochodów stracił już około pięciu minut do Hołowczyca i Peterhansela i jego strata w klasyfikacji generalnej powiększyła się do prawie sześciu minut

16:30 Do pierwszego checkpointu dojechał Stephane Peterhansel. Faworyt rajdu jest w tym momencie drugi na etapie. Francuz odrobił do Hołowczyca 15 sekund, czyli zmniejszył stratę w klasyfikacji generalnej do 2 minut i 26 sekund

16:10 Do pierwszego pomiaru czasu dojechało już czterech kierowców. Najszybszy na odcinku 45 kilometrów był Nasser Al-Attiyah. Krzysztof Hołowczyc był 24 sekundy wolniejszy od rywala, ale za to o 7 sekund szybszy od Naniego Romy

15:34 Kliknij i sprawdź wyniki każdego etapu i klasyfikację generalną Rajdu Dakar. Sprawdź jak radzą sobie polscy uczestnicy!

15:30 Czwarty etap Rajdu Dakar prowadzi z San Juan do Chilecito. Odcinek dojazdowy wynosi 424 km, natomiast odcinek specjalny, na którym liczy się czas przejazdu 326 km